Madison McFerrin na dwóch koncertach w Polsce

0

Wschodząca gwiazda amerykańskiej sceny a’capella, nieodrodna córka swojego ojca, Madison McFerrin, odwiedzi Polskę z dwoma koncertami. Artystka wystąpi 23 października we Wrocławiu i 24 października w Warszawie.

To przełomowy czas dla pochodzącej z nowojorskiego Brooklynu Madison McFerrin. Genialny Questlove z The Roots określił jej muzykę jako soulappella, zaś prestiżowy magazyn Pitchfork ogłosił: “Madison sprawia, że a’capella znowu jest cool”. Utalentowanej córce sławnego Bobby’ego duży artykuł poświęcił też “New York Times”. Także w Europie znalazła takich opiniotwórczych fanów jak Gilles Peterson czy Jamie Cullum, którzy regularnie puszczają jej piosenki w swoich radiowych audycjach BBC.

Wszystko wskazuje na to, że kariera młodej McFerrin nabiera rozpędu i październikowe występy to jedna z ostatnich okazji, by zobaczyć Madison w niewielkich klubach. Amerykanka zagra 23 października we wrocławskim Starym Klasztorze i dzień później – 24 października w klubie BARdzo Bardzo w Warszawie.


Koncerty Madison McFerrin odbędą się 23 października w klubie Stary Klasztor we Wrocławiu i 24 października w klubie BARdzo Bardzo w Warszawie. 

Bilety do kupienia na www.biletomat.pl i www.staryklasztor.com.pl.

Więcej o koncertach na www.facebook.com/events/460723294488412 (Wrocław) i www.facebook.com/events/321218035499682 (Warszawa).


Madison McFerrin idzie śladami swojego legendarnego ojca oraz uzdolnionego brata Taylora (ostatnio w składzie R+R Now) – na koncertach, a także na dwóch EPkach: “Finding Foundations Vol 1/ Vol 2” udowadnia jak wszechstronnym i niezwykłym instrumentem może być ludzki głos. Muzyka Madison to jednak nie tylko wspaniałe popisy wokalne, ale też smak, klimat, znakomite kompozycje. Artystka przyznaje, że inspirują ją w równej mierze Nina Simone, Erykah Badu, Stevie Wonder, co The Beatles i Radiohead. Niedawno na popularnym kanale Colors Madison zaprezentowała nowy utwór “Try” w produkcji Taylora Marrinera.

Więcej o artystce na www.facebook.com/pg/madmcferrinmusic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here