Machine Gun Kelly z koncertem w Warszawie

0

Po udanych występach Machine Gun Kelly wraca do Polski. 17 października artysta zagra w warszawskiej Hali Koło!

Szybki jak karabin maszynowy sposób rymowania – dokładnie to oznacza przydomek, jaki Colsonowi Baker (a inaczej mówiąc MGK) nadali jego przyjaciele. Pierwszy studyjny album artysty, “Lace Up”, zawierał znane i uwielbiane utwory “Wild Boy” czy “Invincible. Z następnego albumu pochodzą single “Till I Die” i “A Little More”.

W maju tego roku premierę miał trzeci album rapera, „bloom”. Promował go singiel „Bad Things”, w nagraniu którego artyście towarzyszyła znana z Fifth Harmony Camilla Cabello. Utwór w mgnieniu oka stał się międzynarodowym przebojem, zdobywając zawrotną liczbę ponad 150 mln wyświetleń na YouTube. Jesienią MGK przyjedzie do Warszawy, by promować najnowszy krążek “bloom”, ale z pewnością nie zabraknie też starszych utworów artysty!

Przypomnijmy, że Machine Gun Kelly dał ostatnio koncert w ramach Tauron Arena Kraków Impact Festivalu. Amerykanin wystąpił 15 czerwca przed Linkin Park.

Koncert Machine Gun Kelly odbędzie się 17 października 2017 roku o godzinie 19:30 w Hali Koło w Warszawie.

Bilety w cenach 149 zł dostępne w ramach I puli. II pula w cenie 160 zł startuje w październiku. Bilety do kupienia na www.biletomat.pl.

Więcej o artyście i wydarzeniu znajdziecie na www.facebook.com/machinegunkellymusic i www.facebook.com/events/419721088426941.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here