LET’S GO TE33NO V & ACID ORANGE CREW XVII B-DAY WITH RECOIL

0

Jakie są imprezy urodzinowe każdy wie, lekko nigdy nie jest – przetrwają tylko najwytrwalsi. Po nich zwykle pozostają tylko legendy w postaci opowieści o tygodniowych afterach.

Tym razem nie będzie inaczej, gdyż klub Protokultura chce zaprosić was na podwójne urodziny ekip zaprawionych w bojach – Acid Orange Crew oraz Te33no Collective! No a jak podwójne, to wypadało by uruchomić dwie sceny:

Na głównej scenie usłyszymy Techno w najlepszym wydaniu. D.A.V.E.’a The Drummer’a chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Tak dla pewności: każdy kto interesował się muzyką techno w przeciągu ostatnich 10-15 lat prawdopodobnie natknął się na jakiś jego numer. To jeden z kluczowych producentów dla gatunku Hard/Acid Techno. Założyciel słynnego labela Hydraulix wydającego najgorętsze nazwiska w branży.

Ekipy solenizantów są dwie, także również drugi gość musi trzymać podobnie wysoki poziom.

Jest nim kolejna legenda, techno purysta – Mike Humphries. Mike zaczął swoja przygodę z muzyką we wczesnych latach 90. Niegdyś prowadził label Player, w którym wydawał muzykę takich artystów jak Joey Beltram, Adam Beyer, czy Ben Sims. Zjeździł ze swoimi mrocznymi energetycznymi setami pół świata.

Ale to nie wszystko. Jeśli chcecie poznać resztę gości, zapraszamy na  www.facebook.com/events/893352427468118/

Impreza rozpocznie się 10 lutego o godzinie 22:00 w klubie Protokultura.

Bilety w cenach – 25pln dostępne dla osób zapisanych na wydarzenie FB (podane wyżej) do godziny 23:00. Po 23:00, bilety za 30pln.

Więcej o wykonawcach znajdziecie na
www.te33no.net
https://www.facebook.com/stayupforever
https://www.facebook.com/acidorangecrew
https://www.facebook.com/bulkaparyska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here