Fair Weather Friends i Jóga zagrają w Starej Piwnicy

0

Cykl City Sounds od kilku lat prezentuje wrocławskiej publiczności najciekawszych artystów, zarówno polskich, jak i zagranicznych, z kręgu szeroko pojętej muzyki alternatywnej – nieobecnej w masowych  mediach. Tym razem, będziecie mieli przyjemność usłyszeć dwa znakomite zespoły – Fair Weather Friends oraz Jóga.

Fair Weather Friends utrzymują się w klimacie 70 ‘soulu i funku, elektronicznej współczesności i energii punk-rocka. Składniki te niekoniecznie powinny ze sobą współgrać. Oni jednak potrafią połączyć wszystkie te gatunki, utrzymując przy tym spójność i własne brzmienie. Uwagę publiczności i prasy muzycznej zyskali dzięki energetycznym występom  pełnym nieoczekiwanych zwrotów akcji. 

Obecnie Fair Weather Friends przygotowuje nowy album który, jak mówią, będzie najlepszą twórczością w dorobku zespołu. W dniu 18 września 2016 zostało grupa opublikowała pięć nowych piosenek, jako przedsmak tego, co ma nadejść.

Drugi wykonawca, JÓGA tworzy w Katowicach od 2013 r. Ma na koncie kilkadziesiąt znakomicie przyjętych koncertów. Ich muzykę charakteryzuje wysokie stężenie emocji, chwytające za serce piosenki i melancholijna eteryczność. W ich muzyce jest coś niepokojącego, ale zarazem pięknego i ujmującego. Młodzi muzycy w niezwykły sposób łączą gitarę akustyczną z nowym elektronicznym brzmieniem, zręcznie przemycając swoje skandynawskie inspiracje. Twórczość JÓGA (nazwa zespołu pochodzi od piosenki Björk) niesie więc ze sobą tajemniczość, rozedrganie, ale też niezwykłą, jak na młody wiek artystów, dojrzałość.

Zespół wystąpi 18 lutego 2017 o godzinie 20.00 w klubie muzycznym Stara Piwnica we Wrocławiu.

Bilety w cenach 20 zł – 50 szt dostępne wyłącznie rezerwacje pod adresem [email protected], 25 zł – przedsprzedaż, 30 zł – w dniu koncertu.

Kupicie je w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsceoraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl.

Więcej informacji o zespołach znajdziecie na:
www.facebook.com/fair.w.friends
www.facebook.com/jogamusic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj