Kuban – koncert premierowy “Myślisz jeszcze” w maju w Gdańsku

0

Kuban ruszył w trasę koncertową, na której nie zabraknie również Gdańska. Zapraszamy na premierowy koncert najnowszego albumu – “Myślisz jeszcze?”.

Po doskonale przyjętym podziemnym wydawnictwie “Cozamixtape” i blisko 100 koncertach zagranych w całym kraju, Kuban wraca z długo oczekiwanym legalnym debiutem. “Myślisz jeszcze?” to 18 premierowych utworów będących wynikiem osobistych przemyśleń oraz doświadczeń zebranych podczas blisko 2 letniej trasy koncertowej. Pod względem muzycznym album to wypadkowa wielu inspiracji, raper swobodnie porusza się pomiędzy różnymi gatunkami – od klasycznego hip-hopu po współczesny house – zgrabnie łącząc je w spójną całość. W tekstach – które z perspektywy czasu są o wiele bardziej dojrzałe – nie brakuje nawiązań do koncertów, relacji damsko – męskich, ale również do rodzinnego miasta.

Ten album to wynik wielu godzin spędzonych w studio oraz tego co wydarzyło się przez ostatnie 2 lata. Musiałem nabrać dystansu do pewnych spraw,co z resztą słychać w utworach, żeby móc na spokojnie nagrać ten album. Na pewno nie zawiodą się wszyscy ci, którzy cierpliwie czekali – mówi Kuban.

Koncert Kubana odbędzie się 20 maja 2017 roku o godzinie 20:00 w klubie Protokultura w Gdańsku.

Bilety w cenie 35 dostępne na www.goingapp.pl.

Więcej o artyście przeczytacie na www.facebook.com/Kubannn
Preorder krążka dostępny pod adresem: www.dobziludzie.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here