Krzysztof Zalewski na antenie radiowej Trójki

0

Polski wokalista, Krzysztof Zalewski w piątek 19 stycznia wystartuje z serią programów na antenie radiowej Trójki. Audycja nosić będzie nazwę “Zalew zgiełku” i rozpocznie się ok godziny 22, czyli tuż po trójkowej Liście Przebojów.

Artysta swoimi audycjami ma zastąpić program “Lamenty i odmęty” prowadzony przez Monikę Brodkę. Tematem pierwszego odcinka będą “zmiany”, zaś każdy kolejny posiadał będzie temat przewodni zaczynający się na literę Z. Słuchacze mogą spodziewać się piosenek we wszystkich odcieniach rock and rolla. Krzysztof Zalewski w rozmowie z Anną Gacek w programie “Magazynek” zdradził, że będzie chciał również od czasu do czasu wykonywać muzykę na żywo – z gitarą bądź przy akompaniamencie znajdującego się w studiu pianina.

Krzysztof Zalewski ma na koncie trzy solowe albumy. W listopadzie 2016 roku wydał płytę “Złoto”. W CV może sobie wpisać także współpracę z wieloma polskimi muzykami, w tym z formacją HEY i Moniką Brodką. Więcej o artyście na www.facebook.com/Zalef.Krzysztof.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here