Krist Van D z nowym utworem”Run Away”

0

Krist Van D to twórca takich hitów jak “You Are The One”, “Feel Me”, czy “Be Without You”. Rok 2021 rozpoczyna od zaprezentowania swojego nowego singla i teledysku “Run Away”.

Utwór wydany przez hiszpańską wytwórnię Blanco Y Negro w krótkim czasie po premierze trafił na playlisty stacji radiowych i TV w Hiszpanii, Ameryce Południowej, także w Rosji i krajach WNP. Utwór utrzymany w klimatach klubowych z lekką domieszką pop wraz z wokalem zjawiskowej Serbki – Miny Joksimović tworzą bardzo ciekawą kompozycję.

Teledysk jak i utwór do “Run Away” opowiada o sytuacji życiowej, którą doświadczyło wielu z nas; o zranionych uczuciach, o udawanych emocjach ze strony kobiety. Utwór wspomina także o ucieczce przed miłością i przed wyrażaniem prawdziwych uczuć.

Poprzedni rok Krist rozpoczął od odświeżenia znanego z lat 80-tych hitu z repertuaru zespołu Bad Boys Blue pt. “You’re a Woman” Zrobiony przez Krist’a na nowo w bardzo współczesnym klimacie utwór jak i teledysk spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem.

Z początkiem lata 2020 roku ukazał się w Polsce nakładem wytwórni Lemon Records radowo – imprezowy utwór “MIAMI”. Został wydany on również oficjalnie w Rosji, gdzie swoim zasięgiem radiowym objął przeszło 70 miast na terenie całego państwa, krajach byłego Związku i bałtyckich. Co więcej, zarówno piosenka, jak i teledysk zdobyły niemałą sympatią słuchaczy, stacji radiowych i telewizyjnych programów muzycznych, a nagranie usłyszeć można często grane przez DJ-ów podczas imprezowych live streamów.

Więcej szczegółów:
https://www.kristvand.com
https://www.facebook.com/kristvand

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj