Kozyrska x Sieczak „Nowe Niebo” – koncert premierowy 12/11/2021

0
Kozyrska-x-Sieczak-Nowe-Niebo---koncert-premierowy

12 listopada 2021 w klubie Wydział Remontowy w Gdańsku odbędzie się premierowy koncert „Nowe Niebo” zespołu Kozyrska x Sieczak w pełnym, ośmioosobowym składzie. Serdecznie zapraszamy!

Kozyrska x Sieczak wystąpi na żywo z premierowym koncertem promującym debiutancki album „Nowe Niebo”. Zespół zaprezentuje się w pełnym, ośmioosobowym składzie, a utwory wybrzmią w charakterystycznych, znanych z albumu aranżacjach.

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/369411194869451

Gdzie i kiedy?

Bilety:

Kozyrska-x-Sieczak-Nowe-Niebo---koncert-premierowyKozyrska x Sieczak to dwójka ludzi dla których liczy się słowo, żywe brzmienie oraz pasja. Ich piosenki to przeplatające się dźwięki współczesnej alternatywy, nostalgicznego popu oraz vintageowego rocka. Stawiają na pełne, organiczne brzmienie i przebojowość, która niekiedy potrafi dryfować w stronę kojącej melancholii.

Ich dotychczasowe utwory można było usłyszeć na antenie Antyradia, Trójki, Czwórki, Jedynki, Radia Nowy Świat oraz Radia 357, a także cotygodniowej playliście Spotify „New Music Friday Polska” oraz “Alternatywna Polska”. Debiutancki album „Nowe Niebo” spotkał się z bardzo dobrymi recenzjami oraz był płytą tygodnia radiowej „Jedynki”, Radia WNET oraz portalu Polska Płyta/Polska Muzyka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj