Koncert Frog Leap przeniesiony do klubu Progresja

0

Jeśli ktoś myślał, że to będzie średniej wielkości koncert… No cóż, był w błędzie:) Posiadaczu biletu na Frog Leap, zapamiętaj! Data, godzina i miejscowość pozostały bez zmian, ale taryfę zamów na adres klubu Progresja.

Tak dużego zainteresowania nie spodziewali się chyba nawet sami organizatorzy! Warszawski koncert Frog Leap z klubu Pogłos przenosi się do większego klubu Progresja.
Bilety nadal są dostępne. Ich cena pozostaje bez zmian, a wszystkie zakupione wcześniej wejściówki zachowują swoją ważność.


KTO: Frog Leap
KIEDY: 25 kwietnia 2019
GDZIE: Klub Progresja /Warszawa
BILETY: 70 zł i 80 zł, do kupienia na sklep.knockoutprod.net/pl

Organizatorem koncertu jest Agencja KnockOut Productions.
Więcej o wydarzeniu i zespole na www.facebook.com/events/1202359293245829  oraz  www.facebook.com/FrogLeapStudios.


Grupa założona w Norwegii przez Leo Moracchiolego zdobyła popularność dzięki nietypowym coverom publikowanym na YouTube. Do najbardziej znanych przeróbek Frog Leap zaliczają się rockowo-metalowe wersje takich utworów jak chociażby: “Hello” (Adele), “Poker Face” (Lady Gaga), “Despacito” (Luis Fonsi) czy też “Africa” (Toto). Każdy z wspomnianych coverów wygenerował łącznie ponad kilkadziesiąt milionów wyświetleń!

Kilka miesięcy temu Frog Leap zagrali pierwszy koncert w norweskim Stavanger. Od tamtej pory zespół, który powstał z inicjatywy właściciela Frog Leap Studios, Leo Moracchiolego, zdążył rozgrzać do czerwoności publiczność na Wacken Open Air i zebrać masę pozytywnych recenzji po swoich występach. A zaczęło się od tego, że Leo zaczął publikować na YouTubie covery znanych przebojów na rockowo-metalową modłę. Wielką popularnością cieszyła się zwłaszcza przeróbka “Poker Face” Lady Gagi.

Na żywo Frog Leap to gwarant świetnej zabawy, bo koncerty odbywają się w wesołej atmosferze, a także pokaz wspaniałych umiejętności technicznych. Leo towarzyszą na scenie między innymi muzycy znani z Toska (gitarzysta Rabea Massad), Trendkill (basista Erik Torp), Circus Maximus (perkusista Truls Haugen). Leo śpiewa i gra na gitarze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here