Kolejny koncert Slasha w Polsce

0

Parafrazując klasyka – “będzie się działo”! Oj będzie i to już niedługo, bo legenda ze świata gitary i reprezentant rocka doskonałego, Slash, zapowiedział nową trasę koncertową. Uznany gitarzysta wraz z Mylesem Kennedym i zespołem The Conspirators odwiedzą nasz kraj.

Już w lutym i marcu Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators zagrają koncerty w Europie, a pierwsza część trasy odbędzie się we wrześniu i październiku tego roku w USA. Europejska trasa promować będzie czwarty solowy krążek Slasha, “Living The Dream” i w ramach tego tournée 12 lutego artysta wystąpi również w Polsce. Występ odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie.

Najnowszy album sygnowany nazwą Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators “Living The Dream” ukaże się już 21 września nakładem własnej wytwórni Slasha, Snakepit Records we współpracy z Roadrunner Records. Pierwszym singlem z nadchodzącej płyty jest utwór “Driving Rain”.

Oto tracklista:
1. The Call of the Wild
2. Serve You Right
3. My Antidote
4. Mind Your Manners
5. Lost Inside the Girl
6. Read Between the Lines
7. Slow Grind
8. The One You Loved Is Gone
9. Driving Rain
10. Sugar Cane
11. The Great Pretender
12. Boulevard of Broken Hearts

Slash to ikona sceny muzycznej i jeden z najwybitniejszych rockowych gitarzystów wszech czasów, a także laureat nagród Grammy i producent filmowy. Na koncie ma ponad 100 mln sprzedanych płyt, Grammy, 7 nominacji do tej nagrody, a ponadto wprowadzony został do Rock and Roll Hall of Fame. Na szczytach światowych list przebojów znalazła się już pierwsza solowa płyta Slasha, “Slash” (2010), gdzie gościnnie pojawili się tacy artyści jak Ozzy Osbourne, Fergie oraz Myles Kennedy. Wkrótce potem powstał obecny zespół Slasha, w skład którego wchodzą: Myles Kennedy, Brent Fitz, Todd Kerns i Frank Sidoris. Jako Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators wydał płytę “Apocalyptic Love”, która szturmem zdobyła Billboard i zadebiutowała na 4. pozycji, to właśnie z tego krążka pochodzą takie hity radiowe jak “You’re A Lie” i “Standing In The Sun”. W 2013 roku Slash zadebiutował jako producent za sprawą filmu “Nothing Left To Fear” (nakładem SLASHfiction, jego firmy produkcyjnej specjalizującej się w horrorach), a obecnie artysta pracuje nad nowym projektem filmowym. Kolejna płyta “World On Fire” zyskała jedne z najlepszych recenzji w całej karierze Slasha, a sam album znalazł się na 12 listach Top Ten na całym świecie. Tytułowy utwór singlowy uplasował też się na 1 miejscu amerykańskiego Rock Radio. W 2016 roku Guns N’Roses zostało reaktywowane i Slash dołączył do Axla Rose’a i Duffa McKagana i razem wyruszyli w trasę “Not In This Lifetime Tour”, która według Billboardu jest czwartą najbardziej dochodową trasą koncertową wszech czasów.

Koncert Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators odbędzie się 12.02.2019 o godzinie 20:00 w Atlas Arenie w Łodzi.

Sprzedaż biletów rusza już w środę, 19 września o godzinie 9:00. Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
Płyta stojąca (golden circle): 350/ 370 zł
Płyta stojąca: 220/ 240 zł
Siedzące kategoria 1: 350/370 zł
Siedzące kategoria 2: 280/300 zł
Siedzące kategoria 3: 240/ 260 zł
Siedzące kategoria 4: 200/ 220 zł

Bilety do nabycia na stronach: www.shop.metalmind.com.pl (kolekcjonerskie),  www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here