KIWI w nowym singlu “Zatraceni”

0

KIWI, która niedawno dołączyła do projektu FONOBO Pitcher wytwórni FONOBO Label, wypuściła w świat swój nowy singiel. Utwór nosi tytuł “Zatraceni” i jest już dostępny w serwisach cyfrowych, a teledysk obejrzycie na kanale YT.

Pod pseudonimem KIWI kryje się Wiktoria Nazarian, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów z Krakowa. Ma w sobie pół krwi polskiej i pół ormiańskiej. Zanim rozpoczęła solową karierę była częścią projektu Out Of The Box, który współtworzyła z Mateuszem Frankiewiczem z Hyper Son. Mówi, że najpiękniejsze rzeczy powstają, kiedy zamknie się sam na sam z Abletonem w swoim pokoju na jedenastym piętrze. Uwielbia połączenie delikatnego wokalu z elektronicznym brzmieniem. Tworzy piosenki, które łapią za serce i hipnotyzują słuchacza.
Jedną z nich jest utwór “Zatraceni”, którego od dziś można słuchać w serwisach cyfrowych (TUTAJ: https://backl.ink/142647971) oraz na playlistach Pitcher. Z kolei na oficjalnym kanale YouTube wytwórni FONOBO Label dostępny jest teledysk do tego kawałka.
FONOBO Pitcher, o którym pisaliśmy już wielokrotnie, to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level. Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera. Akcja trwa do odwołania. Zgłoszenia można wysyłać na adres [email protected] wpisując w tytule „FONOBO Pitcher”. Organizatorzy czekają na gotowe utwory i demówki. Najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundClouda lub YouTube’a.
Projektowi patronują Radio Afera, portal Rytmy.pl, podcast Pan od Muzyki oraz Akademia Menedżerów Muzycznych oraz uptone.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here