Kat i Roman Kostrzewski w marcu Poznaniu

0

Ponad trzydzieści lat temu, w 1986 roku, zadebiutowali płytą „Metal and Hell”. Chwilę później, ten sam album, ale już pod tytułem “666” i w polskiej wersji językowej, zyskał rzesze zagorzałych fanów, stając się pozycją absolutnie kultową.

Przez ostatnich kilka lat płyta była niedostępna w oficjalnej sprzedaży. I między innymi dlatego, latem 2014 roku Roman Kostrzewski wraz z zespołem zaszyli się w studiu, by ponownie nagrać album. „666” w wersji A.D. 2015 brzmi pierwotnie i dziko, ma w sobie magię wydawałoby się, że zarezerwowaną tylko dla oryginalnych nagrań sprzed blisko trzydziestu lat. Ta płyta po prostu żyje i kipi energią.
Tak sesję nagraniową, podczas której „666” zyskał nowe, współczesne brzmienie i klimat wspomina Roman Kostrzewski: “Raven Studio w Skrzyszowie umożliwiało nagranie na ‘setkę’ podstawy instrumentalnej a więc bębnów, basu i gitar. W przerwach od nagrań, w tych samych warunkach brzmieniowych, rejestrowaliśmy ślady wokali i solówek. W ciągu niespełna sześciu dni mieliśmy nagraną całość. Dzięki temu uniknęliśmy nakładek i wielu dni spędzonych w studiu a jednocześnie zachowaliśmy żywy charakter wykonania, który łatwo utraci przy wielodniowych sesjach”.

Koncert tej legendy polskiego metalu odbędzie się 12 marca 2017 o godzinie 20:00 w klubie Blue Note w Poznaniu. 

Bilety w cenach:
39 zł – dostępne tylko na www.pwevents.pl
44 złwww.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.eBilet.pl, www.biletomat.pl, w klubie Blue Note, CIM oraz Rock Long Luck
49 zł – w dniu koncertu

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/katandrk666.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj