Kasia Lins, Czesław Mozil, Anna Gacek i Król w niecodziennym projekcie

1

Już 6 lipca będziemy mieli możliwość zobaczyć jedyne w swoim rodzaju wyjątkowe koncertowo-teatralno-filmowe widowisko. W niezwykłym projekcie autorstwa Kasi Lins udział wezmą Czesław Mozil, Anna Gacek i Król.

Koncert w nietypowej, performatywnej formie, będzie fuzją sztuk, które przenikają również niedawno wydany album. Premierę zaplanowano na 6 lipca. Poniżej można znaleźć zapowiedź.

– To już miesiąc od wydania albumu “Moja wina”. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was szczególny koncert premierowy z udziałem gości w niecodziennych dla nich rolach. Postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i nie poddać się w momencie, w którym cała nasza branża cierpi, nie mogąc dzielić się z Wami muzyką na żywo. To co zrobiliśmy to efekt pracy ponad 30-osobowej ekipy, wiele tygodni przygotowań, kilka dni na deskach teatru, miesiąc postprodukcji. Cały projekt powstał wyłącznie ze środków własnych oraz dzięki życzliwości wielu zaangażowanych osób.Ten koncert to synteza wszystkich sztuk jakie na pobudzają. To spektakl, film, koncert, CZEGO DUSZA PRAGNIE! Połączcie się z nami w tym tajemnym i surrealistycznym świecie, a oprócz audiowizualnego doświadczenia, dowiecie się także, co usłyszał ode mnie Czesław Mozil, czym tak bardzo zdenerwowała się Anna Gacek, dlaczego Król kazał nam się przebrać i z czego zwierzyłam się Oli Domańskiej…
– czytamy w komentarzu Kasi Lins.

Projekt, zrealizowany ze środków własnych, powstał mimo pandemicznych ograniczeń. Pomysłodawcami oraz reżyserami koncertu jest Kasia Lins, Karol Łakomiec oraz Maciej Aleksander Bierut. Za realizacje dźwięku odpowiada Andrzej Dziadek. Autorem zdjęć jest twórca wszystkich teledysków Kasi oraz gitarzysta – Karol Łakomiec.

Postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i nie poddać się w momencie, w którym cała nasza branża straciła pracę i nie odzyskała jej do dziś. Mimo tej niesprzyjającej inwestycjom sytuacji, zapragnęliśmy dać słuchaczom dużo więcej niż połączenie przez kamerkę Zooma.
– wyjaśnia dalej wokalistka.

Koncert będzie dostępny w dniach 6-20 lipca, a “cegiełki”, które wesprą artystów, trafiły już do sprzedaży. Ich minimalna cena to 12 zł, ale Ci którzy zdecydują się na większy datek, również beda mieli taką możliwość. Na stronę trafi także limitowany merch z akcesoriami do rytualnego odsłuchu albumu.

Więcej szczegółów znajdziecie na https://formusic.pl/kasia-lins-czego-dusza-pragnie-live-show

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj