KARI wystąpi w Warszawie

0

Uznana przez dziennikarzy za objawienie i nadzieję polskiej sceny alternatywnej piosenkarka KARI wystąpi na Open Stage warszawskiego klubu Stodoła. Artystka promować będzie swój trzeci, a zarazem przełomowy album “I Am Fine”, który ukaże się 9 czerwca.

KARI to polska wokalistka, kompozytorka i producentka, uznana przez dziennikarzy za objawienie i nadzieję polskiej sceny alternatywnej. Artystka zagrała wiele koncertów w całej Polsce, w tym na największych festiwalach takich jak Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Męskie Granie, Free Form Festival, Good Fest, Slot Art Festival, Malta Festival i wielu innych, występując w większości muzycznych klubów w Polsce.

W 2014 utwór „The One” wszedł na playlistę BBC Radio 1 w ramach cyklu “BBC Introducing” i zebrał bardzo dobre recenzje od brytyjskich dziennikarzy. Zaowocowało to występem KARI na BBC RADIO’s BIG WEEKEND w Glasgow na scenie BBC Introducing i zaznaczeniem swojej obecności na rynku brytyjskim.

Zainspirowana życiem w Wielkiej Brytanii, KARI odnalazła swoje miejsce na scenie muzycznej Leeds, gdzie przez 2 ostatnie lata pracowała nad nowym materiałem w bliskiej współpracy z gitarzystą jej zespołu Ryan’em Carins’em, który jest autorem większości tekstów. Album „I Am Fine” to przełom w jej twórczości. Dotychczasowe porównania do artystek takich jak Bat For Lashes czy Lykke Li mogą nie być tym razem adekwatne. Styl kompozycyjny KARI ewoluował, najnowsza płyta brzmi bardzo nowocześnie i świeżo, bliżej jej do lat 80. i artystów takich jak: Grimes, The Knife, MØ, Björk, czy soundtracku serialu „Stranger Things”.

Koncert KARI odbędzie się 17 października w Klubie Stodoła w Warszawie. 

Bilety w cenie 39 zł (I pula) do kupienia na www.biletomat.plwww.biletyna.pl i www.ebilet.pl.

Więcej o artystce znajdziecie na www.facebook.com/KARI.official.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here