Johnny Depp dołączy do składu Marilyn Manson?

0

O przyjaźni wokalisty zespołu Marilyn Manson z holywoodzkią gwiazdą Johnnym Deppem głośno jest w mediach już od jakiegoś czasu. Teraz amerykański muzyk na swoim twitterze ogłosił, że aktor zastanawia się nad zostaniem gitarzystą.

Czy oznacza to, że Johnny Depp dołączy do składu zespołu, nie do końca wiadomo, ale… poczekamy, zobaczymy. Panowie współpracowali już m.in. przy ostatnich teledyskach grupy Marilyn Manson – “Say10” oraz “Kill4Me”. Ponadto Johnny zagrał gościnnie w utworze “You’re So Vain” z płyty “Born Villain” (2012).

– Johnny Depp rozważa pozycję gitarzysty. Brzmi nieźle, prawda? – tak brzmi treść krótkiego twitta Marilyna Mansona.

Marilyn Manson to formacja, która w swojej muzyce łączy rock, metal i industrialną elektronikę. Grupa działa nieprzerwanie od 1989 roku. Dotychczas zespół sprzedał ponad 50 milionów albumów, największe sukcesy odnosząc w drugiej połowie lat 90., gdy ukazywały się płyty “Antichrist Superstar” (1996) i “Mechanical Animals” (1998). W styczniu 2015 roku ukazał się dziewiąty longplay Marilyn Manson “The Pale Emperor”.
Więcej o artyście szukajcie na www.facebook.com/MarilynManson.

Johnny Depp muzyką rockową interesuje się od dawna. Wraz z Alice Cooperem i Joe Perrym (Aerosmith) tworzy zespół The Hollywood Vampires, który 12 czerwca 2018 roku zagra na warszawskim Torwarze. Deppa niedawno można było podziwiać w filmie “Morderstwo w Orient Expressie”. Aktor ostatnio zajęty był na planie serialu “Labyrinth”.
Więcej info o artyście na www.facebook.com/JohnChristopherOfficial.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here