JMSN na trzech koncertach w Polsce

0

Amerykański wokalista R&B, JMSN wyrusza w trasę koncertową, podczas której promować będzie swój najnowszy krążek, “Velvet”. Artysta w listopadzie pojawi się również w Polsce, by zagrać na scenach trzech klubów.

Twórczość JMSNa od lat podbija serca polskiej publiczności (szczególnie jej żeńskiej części). Pierwszy singiel Talk Is Cheap z pewnością trafił do wielu pościelowych letnich playlist i towarzyszył miłosnym uniesieniom. A to dopiero przedsmak tego, co czeka nas jesienią – JMSN wpadnie na trzy koncerty do Polski!

Wokalista z Detroit współpracował z takimi gwiazdami jak Kendrick Lamar, Kaytranada czy The Game. Ma na swoim koncie pięć studyjnych albumów, kilkanaście wideoklipów i rzesze oddanych fanów. Wychował się w małym miasteczku Eastpointe w stanie Michigan. Muzyką zainteresował się już w wieku 10 lat, a dwa lata później grał utwory z repertuaru Jimiego Hendrixa. Później nastąpiły lata eksperymentów i poszukiwania własnego “ja”. W 2012 roku Christian Berishaj przyjął pseudonim JMSN, a także założył wytwórnię White Room Records, w której regularnie wydaje. Jego debiutancki krążek Priscilla z 2012 roku narobił sporo szumu w środowisku alternatywnego r’n’b, co zaowocowało propozycjami współpracy z największymi i najbardziej rozpoznawalnymi artystami.

Koncerty JMSN odbędą się 15 listopada w klubie Bezsenność we Wrocławiu, 16 listopada w klubie Niebo w Warszawie i 17.11 w klubie Zet Pe Te w Krakowie 

Więcej info o wydarzeniach szukajcie też na:

Sława urodzonego w Detroit JMSN szybko rozprzestrzeniła się na cały świat, czyniąc go jednym z najbardziej pożądanych muzyków i producentów. JMSN zbudował reputację na bazie nietuzinkowych i niezapomnianych występów na żywo oraz niespotykanej dotąd barwie swojej twórczości, opartej o nuty komponowane w jego osobliwym stylu, balansującym pomiędzy R&B i soulem, zbierając bardzo dobre recenzje od takich reprezentantów gatunku jak Puff Daddy, Usher czy Thomas McClary (założyciel The Commodores) oraz kolegów z branży: Kendricka Lamara, Game’a, Mac Millera i J.Cole’a.

Więcej o JMSN znajdziecie na www.facebook.com/officialJMSN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here