Jessie Ware pod koniec lipca na dwóch koncertach w Polsce

0

Uwielbiana w Polsce autorka przebojów “Say You Love Me” i “Wildest Moments” powraca do Polski!

Jessie Ware rozgłos zdobyła dzięki nagraniom z SBTRKT, koncertom u boku Jacka Penate i wsparciu kultowego undergroundowego radia Rinse FM, a wielu widziało w niej kobiecą odpowiedź na sukcesy Jamesa Blake’a czy Jamiego Woona. Kolejne świetne single zapowiadające debiutancki album: “Running” oraz “Wildest Moments” wzbudziły jednak sensację także poza kręgiem fanów nowego R’N’B i muzyki tanecznej. Debiutancki album “Devotion” potwierdził unikalny talent Brytyjki do łączenia nowoczesnych brzmień z tym, co uniwersalne i ponadczasowe: świetnymi aranżami, znakomitymi melodiami i unikalnym głosem.

Drugi album w karierze, “Tough Love”, to płyta będąca fuzją elektroniki, popu i klasycznego R&B, powstała w dużej mierze w Nowym Jorku pod okiem duetu producenckiego BenZell, który tworzą Two Inch Punch oraz znany ze współpracy z Katy Perry, Benny Blanco. Przy komponowaniu piosenek tym razem wspomogli artystkę nie tylko znany z „Devotion” Dave Okumu, ale także m.in. Ed Sheeran i Miguel. Od czasu ostatnich występów w Polsce artystka została mamą, nagrała balladę promującą film “Zanim się pojawiłeś”, a singiel “Say You Love Me” zyskał miliony odtworzeń na YouTube!

Koncerty Jessie Ware odbędą się 26 lipca o godzinie 19:00 w klubie Stary Maneż w Gdańsku oraz 27 lipca o godzinie 19:00 w klubie Palladium w Warszawie.

Bilety w sprzedaży od 10:00 5 czerwca 2017 dostępne na www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl,www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl, oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt, Saturn

Więcej o artystce na www.facebook.com/jessiewaremusic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here