Jazzpospolita promuje nową płytę w Starej Piwnicy!

0

Serdecznie zapraszamy na koncert promujący najnowszą płytę zespołu Jazzpospolita! Jako gość specjalny zaprezentuje się znakomity zespół Water Boogie System ze Szwecji.

Jazzpospolita założona w 2009 roku stała się jednym z ciekawszych zjawisk na polskiej scenie muzycznej. W marcu ukaże się nowy album zespołu zatytułowany „Humanizm”. Działając przez siedem lat w niezmienionym czteroosobowym składzie – gitara, bas, klawisze, perkusja – Jazzpospolita wypracowała własne, rozpoznawalne brzmienie i zdobyła liczną grupę fanów.

Siłę Jazzpo – jak często o grupie mówią fani – stanowią oryginalne kompozycje, sytuujące zespół na styku jazzu, post-rocka i elektroniki. Połączenie jazzowych harmonii, rockowych brzmień i klubowej dynamiki powoduje, że Jazzpospolita zjednuje sobie zwolenników z różnych pokoleń i kręgów. Zespół z powodzeniem występuje nie tylko na klubowych koncertach, ale też na dużych festiwalach jazzowych (London Jazz Festival, Copenhagen Jazz Festival) i popowo-rockowych (Open’er, Męskie Granie).

Zespół wydał dotychczas pięć albumów i zagrał około 300 koncertów w Polsce i Europie. Promując ostatni album „Jazzpo!” grupa zagrała także dwutygodniową trasę w Chinach, występując między innymi na festiwalach Beijing Nine Gates i Shenzhen Oct Loft. Owocem podróży po Chinach był wydany na jesieni 2016 album “Jazzpo! Live Made in China” – pierwszy album koncertowy w historii zespołu.

Jazzpospolita występuje w składzie:
Stefan Nowakowski – bas
Wojtek Oleksiak – perkusja
Michał Przerwa-Tetmajer – gitara
Michał Załęski – fortepian, klawisze

Koncert grupy odbędzie się 24 marca 2017 o godzinie 20:00 w klubie muzycznym Stara Piwnica we Wrocławiu.

Bilety w cenach: miejsca stojące: 25 zł – dostępne w przedsprzedaży w klubie i na rezerwacje pod adresem [email protected], 30 zł – w punktach sprzedaży i w dniu koncertu
Bilety kupicie w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.plwww.ticketpro.plwww.biletyna.pl.

Więcej informacji o Jazzpospolita znajdziecie na www.facebook.com/Jazzpo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj