Janek Traczyk podpisał kontrakt z wytwórnią MTJ! Nowy singiel już 16 września

0

Do sieci trafia właśnie pierwszy singiel, zapowiadający debiutancki album Janka Traczyka. Artysta dołączył niedawno do grona muzyków związanych z wytwórnią MTJ.

Janek Traczyk dotychczas kojarzony był przede wszystkim z głównych ról w musicalach Teatru Muzycznego Roma takich jak “Piloci” oraz “Aida”. Artysta ukończył Zespół Państwowych Szkół Muzycznych II st. im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie piosenki oraz Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Kompozycji.

Na swojej pierwszej płycie odkryje przed słuchaczami swoją łagodną i intrygującą twarz. Utwory, które na nią nagrał, są szczere i bezpretensjonalnie romantyczne. Po latach kariery musicalowej m.in. w Teatrze Buffo oraz w Teatrze Muzycznym Roma artysta buduje swój świat przepełniony miłością, wrażliwością i wolnością.

Janek Traczyk
Janek Traczyk

Pierwszym singlem zapowiadającym nie tylko debiutancką płytę Janka Traczyka, ale także nowy etap w jego muzycznym życiu, będzie utwór “Na miłość przyjdzie czas”. Premiera piosenki została zaplanowana na 16 września 2020 r.

Debiutancka płyta Janka Traczyka ukaże się nakładem wytwórni MTJ.

Sprawdzaj co słychać u Janka:
Facebook: https://www.facebook.com/janektraczyk
Instagram: https://www.instagram.com/janek_traczyk/?hl=pl

Subskrybuj kanał Janka:
https://www.youtube.com/channel/UCO2dOafy2FYiXAxjpjmj49A

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here