“I Rise” – już jutro nowa piosenka Madonny

0

Już 3 maja w sieci pojawi się najnowsza piosenka Madonny. Utwór zatytułowany “I Rise” promować będzie album “Madame X”, którego premierą przewidziano w czerwcu tego roku.

Po nie do końca dobrze przyjętej “Medellin” przyszedł czas na “I Rise“. Kompozycja promuje album “Madame X“, który trafi do sprzedaży 14 czerwca. Madonna zapowiedziała, że do premiery fani zobaczą jeszcze kilka nowych singli.

Na podstawowej wersji “Madame X” znajdzie się 15 premierowych utworów, które celebrują wieloletnią relację artystki z muzyką latynoską, jak również wpływami kultur z całego świata. Gwiazda śpiewa po portugalsku, hiszpańsku i angielsku. Na krążku znajdą się m.in. “Medellin”, współprodukowany przez Mirwaisa, utwór-hołd dla rodzinnego miasta Malumy, “I Rise”, dancehallowe “Future” z gościnnym udziałem Quavo (Migos) i współwyprodukowane przez Diplo, jak również innowacyjne w brzmieniu “Dark Ballet” (również produkcja Mirwaisa).

Nagrania do “Madame X” trwały 18 miesięcy i odbywały się w Portugalii, Londynie, Nowym Jorku i Los Angeles. Madonna współpracowała producencko między innymi z Mirwaisem, Mike’em Deanem i Diplo.

Czternasty album Madonny ukaże się również w wersji deluxe, na winylu, kasecie i w boksie specjalnym.

Więcej o Madonnie na www.facebook.com/madonna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here