“I Rise” – drugi singiel z nowego krążka Madonny już dostępny

0

Tak jak zapowiadaliśmy, mamy dla Was drugi utwór promujący najnowszą studyjną płytę Madonny. Album “Madame X” ukaże się 14 czerwca.

“I Rise” to druga, ale nie ostatnia piosenka, która ukaże się przed premierą płyty. Zanim “Madame X” trafi do sprzedaży i serwisów streamingowych ukaże się jeszcze: “Crave” ft. Swae Lee wyprodukowane przez Mike’a Deana (10 maja), jamajskie “Future” ft. Quavo (17 maja) oraz innowacyjne brzmieniowo “Dark Ballet” (7 czerwca).

Na podstawowej wersji “Madame X” znajdzie się 15 premierowych utworów, które celebrują wieloletnią relację artystki z muzyką latynoską, jak również wpływami kultur z całego świata. Gwiazda śpiewa po portugalsku, hiszpańsku i angielsku. Na krążku znajdą się m.in. “Medellin”, współprodukowany przez Mirwaisa, utwór-hołd dla rodzinnego miasta Malumy, “I Rise”, dancehallowe “Future” z gościnnym udziałem Quavo (Migos) i współwyprodukowane przez Diplo, jak również innowacyjne w brzmieniu “Dark Ballet” (również produkcja Mirwaisa).

Nagrania do “Madame X” trwały 18 miesięcy i odbywały się w Portugalii, Londynie, Nowym Jorku i Los Angeles. Madonna współpracowała producencko między innymi z Mirwaisem, Mike’em Deanem i Diplo.

Czternasty album Madonny ukaże się również w wersji deluxe, na winylu, kasecie i w boksie specjalnym.

Więcej o Madonnie na www.facebook.com/madonna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here