“I find myself” – mroczny debiut White Noise

0

Gatunek, o jakim polski rynek wydawniczy jeszcze nie słyszał. White Noise w swoim debiutanckim, iście haloweenowym klipie łączy niepołączalne – pop, trap i house. Z jakim efektem – oceńcie sami, oglądając i wysłuchując utworu “I find myself”.

Debiutancki klip, do którego scenariusz napisał założyciel zespołu, Łukasz Poliszkiewicz, powstał w opuszczonej fabryce papieru w Konstanicinie Jeziornej. Autorem aranżacji jest wizjonerski team producencki, Kacprzak Sound. Realizacji obrazu podjęła się firma Be Logic, mająca za sobą współpracę ze śmietanką polskiej sceny pop. Od strony muzycznej znajdziecie tu wspomnianą wcześniej mieszankę popu, trapu z elementami techno i house.

Utwór “I find myself” opowiada o zatartej granicy między miłością a obsesją.Tekst ma osobisty wymiar, gdyż powstał na bazie zbliżonych doświadczeń duetu. Pisząc kolejne wersy zastanawialiśmy się, dlaczego w związkach nic nie rozkłada się po równo. Czy ktoś zawsze musi kochać bardziej? Młodzieńcze uczucia nieraz wykazują destrukcyjne działanie. Z dnia na dzień stajemy się uzależnieni od ukochanej osoby, chcąc ją na wyłączność. Choć drugiej stronie początkowo to nie przeszkadza, z biegiem czasu staje się ona niewolnikiem uczuć. Zaufanie partnera przeradza się w zazdrość, czuły szept w obłędny krzyk. Miłość staje się licytacją. Ucieczka z toksycznego związku nie jest łatwa. Wymaga cierpliwości i radykalnych kroków. Należy spakować łzy i podjąć kolejną próbę znalezienia szczęścia.

Grupa White Noise powstała 1 kwietnia 2018 r. Wówczas to w zaprzyjaźnionym białostockim studiu muzycznym odbył się casting zorganizowany przez pomysłodawcę projektu, kompozytora Łukasza Poliszkiewicza (Lukas Gunner). Buntowniczy styl śpiewania i nietypowa uroda, sprawiły, że na dalszą muzyczną przygodę, Łukasz zaprosił 18-letnią wówczas Aleksandrę Janczarek (Lex). Współpraca okazała się daleka od prima aprilisowego żartu. Dwie odmienne białostockie osobowości połączyła miłość… do koreańskiego popu. To właśnie azjatycka muzyka mainstremowa stanowi główną inspirację duetu.
Aktualnie zespół pracuje nad materiałem na pierwszy album.

Więcej o White Noise www.facebook.com/WhiteNoisePl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here