M.I.A opublikowała w sieci trzeci teledysk pochodzący z najnowszego albumu. Nagranie zrealizowano do piosenki “Finally”.

Album “A.I.M.” w sklepach ukazał się 9 września 2016 roku. Za produkcję materiału odpowiadają Skrillex, Blaqstarr, ADP i sama M.I.A.

Niespełna tydzień temu M.I.A. opublikowała kawałek “GOALS”, wysłuchacie go na https://uptone.pl/muzyka/goals-nowa-piosenka-m-i-a-juz-online/.

M.I.A., czyli Maya Arulpragasam przez magazyn “Rolling Stones” zaliczana jest do najważniejszych artystek pierwszej dekady XXI wieku. Jej najnowszy krążek “A.I.M.” w sprzedaży pojawił się we wrześniu 2016 roku. Na płycie artystka zajmuje się obecnym kryzysem uchodźców, ale także porusza sprawy globalnej polityki, granic kulturowych, macierzyństwa i walki o lepsze jutro. Temat uchodźców jest jej tym bardziej bliski, gdyż sama pochodzi z rodziny emigrantów politycznych.

Utwory z najnowszego albumu jak zwykle zaskakują mieszanką stylów, która tym razem niesie jednak ze sobą również nadzieję na przyszłość. Album promował sugestywny singel “Borders” z kontrowersyjnym teledyskiem (do zobaczenia poniżej), a także stworzony we współpracy ze Skrilleksem i Blaqstarrem utwór “Go Off”.

Przypominamy, że M.I.A. będzie jedną z gwiazd tegorocznego festiwalu Open’er. Impreza odbędzie się w Gdyni w dniach 28 czerwca – 1 lipca.

Więcej o artystce znajdziecie na www.facebook.com/miauk.