EWI Solo! Nowy, elektroniczny instrument dęty od Akai Professional

0

Poza Aerophonami marki Roland, Akai Professional jest chyba jedynym liczącym się producentem elektronicznych instrumentów dętych. Dziś przedstawiamy Wam kolejną nowość – EWI SOLO!

EWI Solo to najmłodszy członek rodziny elektronicznych instrumentów dętych serii EWI (Electronic Wind Instrument) firmy Akai Professional. Wbudowany głośnik i akumulator, wiele trybów gry i wysokiej jakości dźwięk sprawiają, że EWI Solo poza praktycznie nieograniczonymi możliwościami wykonawczymi jest aktualnie najbardziej przenośnym instrumentem EWI.

Wysokiej klasy brzmienia

EWI Solo ma bibliotekę 200 wbudowanych profesjonalnych brzmień, które reagują natychmiast na nawet najbardziej subtelne modulacje – od soczystych padów syntezatorowych po zmysłowy jazzowy klarnet.

Wbudowany głośnik

Nowością w EWI Solo jest wbudowany głośnik, skalibrowany tak, by jak najbardziej naturalnie odwzorowywał dźwięk i odtwarzał każdy subtelny niuans gry. Za sprawą wbudowanego głośnika i akumulatora litowo-jonowego instrument jest gotowy do gry wszędzie tam, gdzie masz na to ochotę.

Kształtuj autentyczny dźwięk

Ustnik z czujnikiem ciśnienia powietrza i nacisku precyzyjnie reguluje dynamikę głośności i wysokości dźwięku. Natomiast dzięki specjalnym manipulatorom do dodawania efektów takich jak reverb, delay i chorus, a także funkcjom edycji Pitch, Tuning i Dual LFO ukształtujesz niepowtarzalne brzmienia.

Graj tak, jak chcesz

Jeśli grasz na instrumentach dętych drewnianych i blaszanych, nie musisz od nowa uczyć się gry na EWI Solo. Przekręć pokrętło, by przełączyć interfejs EWI Solo na tryb palcowania fletu, oboju, saksofonu i EVI (Electronic Valve Instrument).

Elastyczne połączenia

EWI Solo ma wiele opcji połączeń: interfejs USB-MIDI do połączeń z instrumentami wirtualnymi, wyjście 1/4″ do PA czy wyjście słuchawkowe 1⁄8” do ćwiczeń po cichu. Osoby grające na instrumentach dętych drewnianych i blaszanych docenią możliwości całkowicie nieskrępowanej gry na EWI Solo.

Główne cechy EWI Solo:

  • Autentyczne działanie i reakcja instrumentów dętych
  • 200 wysokiej klasy fabrycznych brzmień akustycznych i syntezatorowych
  • Ponad 12 godzin gry przy użyciu akumulatora litowo-jonowego (ładowarka w zestawie)
  • Wbudowany głośnik
  • Wyświetlacz OLED do łatwego przeglądania presetów i parametrów
  • Port USB do podłączenia USB-MIDI i ładowania akumulatora
  • Wyjście audio 1/4″, wyjście słuchawkowe 1 ⁄ 8″, wejście pomocnicze 1 ⁄ 8″

Więcej szczegółów
Producent: https://www.akaipro.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here