Emilia Pawłowska singlem “WYBRAŁAM” zapowiada pierwszy autorski album!

0

“NIEBO NAD JEZIOREM” to pierwszy autorski album Emilii Pawłowskiej, którego premiera zaplanowana jest już na wiosnę 2021. Zapowiada go bardzo refleksyjny utwór “WYBRAŁAM” z równie emocjonalnym teledyskiem. Polecamy gorąco!

FOTO: Marek Hofman

Każdy z nas potrzebuje podstawowych wartości duchowych, bez nich życie jest bardzo trudne, jałowe. Pewnego dnia postanowiłam czerpać z bogactwa mojego serca i wszechświata. Poczułam ulgę, jedność i radość. Dostrzegłam mnóstwo barw w błękicie nieba nad taflą wody i moc wdzięczności za dźwięki, które słyszę. Wtedy to okazało się, że pielęgnowanie w sobie miłości do poezji i muzyki staje się moją ścieżką duchową. Muzyka daje mi punkt oparcia potrzebny do stawiania w życiu kolejnych kroków i stała się  moim kompasem. Natomiast poezja z którą się utożsamiam to ta uśmiechnięta, przepełniona nadzieją,  która przez największe nawet łzy, potrafi wykrzesać odrobinę słońca. Wybrałam.”

– mówi Emilia Pawłowska o swoim debiutanckim singlu

FOTO: Marek Hofman

Autorką tekstu jest pochodząca z Więcborka poetka Anna Szuca. Producentem i współkompozytorem zarówno singla jak i całej płyty „NIEBO NAD JEZIOREM” jest Adam Lemańczyk – ceniony pianista, klawiszowiec, aranżer i producent muzyczny, aktywny muzyk sesyjny zarówno sceny rozrywkowej jak i jazzowej. W swoim dorobku artystycznym ma współpracę m.in. z: zespołem Bibobit, Mietkiem Szcześniakiem, Krzysztofem Iwaneczko, Krzysztofem Herdzinem, Tadeuszem Seibertem, big bandem ElJazz Big Band i wielu innymi artystami.

Wydawcą i dystrybutorem singla jest wytwórnia SOLITON

Link do serwisów streamingowych: https://id.ffm.to/wybralam

Emilia Pawłowska w mediach społecznościowych:
Facebook: https://www.facebook.com/EmiliaPawlowskaMusic
Instagram: https://www.instagram.com/emiliapawlowskaofficial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here