Eldo promuje PSI w klubie Gdańsku

0

Eldo, legenda polskiego rapu, trasę promującą wydany 9 grudnia album PSI rozpocznie koncertem w Białymstoku. Na scenie gdańskiego klubu B90 pojawi się już w marcu scenie B90, w towarzystwie live-bandu!

Nadchodzące koncerty to nowa jakość w estradowej aktywności rapera: po raz pierwszy aranże rozpisane zostały na band instrumentalny. Zespół w rozbudowanym składzie: perkusja, trąbka, klawisze, gitara basowa zagra podczas wszystkich koncertów trasy, ponadto klasycznie już artystę na scenie wspierać będą Pelson i Daniel Drumz.

Psi to ósmy solowy album w dyskografii rapera, promowany przez teledysk do utworu pt. Włóczykij. Krążek zadebiutował na 2 miejscu zestawienia OLIS i do dziś utrzymuje się na liście najlepiej sprzedających się albumów w Polsce. Co przyniosła nowa płyta? Większą przestrzeń dla tekstów, ambientowe tempo i podkłady w stylu, z którymi nie wiązaliśmy dotychczasowych nagrań Eldoki. Ale o tym najlepiej przekonacie się przychodząc na koncert.

Impreza odbędzie się 25 marca 2017 o godzinie 19:00 w klubie B90.

Bilety w cenie 40 zł (przedsprzedaż) / 50 zł (w dniu koncertu) do nabycia od piątku 13 stycznia, g. 10:00 na tickets.soundrive.pl i www.eventim.pl lub w dniu koncertu w kasie Klubu B90 (ul. Elektryków, Gdańsk Stocznia).

Chcecie dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na profil Eldo www.facebook.com/eldoeternia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj