Dwie nowe piosenki Tones And I

0

Pochodząca z Australii piosenkarka Tones and I opublikowała w sieci dwa nowe utwory: “Bad Child” i “Can’t Be Happy All The Time”. Obydwu piosenkom towarzyszą animowane teledyski – tekstówki.

To pierwsze nowe kompozycje od czasu wydania debiutanckiej EP-ki “The Kids Are Coming”, z której pochodzą światowe hity “Dance Monkey” oraz “Never Seen The Rain”. Artystka wyjaśnia, że “Can’t Be Happy All The Time” to piosenka o ciemnych stronach szybko zdobytej sławy i związaną z tym drastyczną zmianą stylu życia.

– Zawsze chciałam napisać piosenkę z punktu widzenia kogoś innego. Po raz pierwszy udało mi się to właśnie w przypadku tego utworu, który traktuje o dorastaniu, ale nie z mojej perspektywy.
– mówi z kolei o “Bad Child”.

Niespełna dwa tygodnie temu Australijka wypuściła alternatywną wersję obecnego singla “Never Seen The Rain” – oryginalnie pochodzącego z EP-ki “The Kids Are Coming”, któremu towarzyszy koncertowe wideo. Wspierana przez chór i trzyosobowy zespół Tones and I zaprezentowała pełne mocy wykonanie, które można obejrzeć na kanale artystki w serwisie YouTube.

Artystka miała zagrać w Krakowie 23 marca 2020 roku, ale ze względu na epidemię koronawirusa jej występ został odwołany. Na razie nie ma nowej daty.

Pochodząca z australijskiego Mornington Peninsula Tones And I w 2018 roku wybrała się do Byron Bay, by tam spróbować zarabiać, śpiewając na ulicach. Już pierwszego dnia przyciągnęła tłum. Postanowiła więc rzucić pracę i przenieść się do Byron, gdzie przez rok mieszkała w swoim vanie, a w weekendy śpiewała dla przechodniów i pisała piosenki. Dziś jej “Dance Monkey” dziewięciokrotnie pokryło się platyną w Australii, a Tones And I zdobyła 4 najważniejsze nagrody podczas ARIA Awards, w tym dla najlepszej artystki i najlepszego popowego wydawnictwa.

Więcej o artystce na https://www.facebook.com/TONESANDI/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here