Dwa koncerty Hollywood Undead w Polsce

0

Amerykańska grupa Hollywood Undead już w lutym przyjedzie do Polski by zagrać koncerty w Warszawie i Wrocławiu.

Zespół w trasie promuje najnowszy album “Five”. Wokalista grupy, Johnny 3 Tears o krążku mówi:

Jesteśmy pięcioma braćmi, a to nasz piąty album. Nic nie oddaje głębi muzyki, tak jak ta liczba. Numerologia to potężna siła. Kiedy mówimy “pięć” wszystko nabiera sensu. Odwołujemy się również do utworu “No. 5” z naszego pierwszego albumu. Co więcej, nawiązaliśmy w ten sposób do sekretnego fanklubu, który wspierał nas przez ostatnią dekadę. Ta liczba jest znacząca, tak jak znaczący jest dla nas ten moment. Nasi fani sprawiają, że czujemy się jak najważniejszy zespół na świecie. Ich zaangażowanie w naszą muzykę inspiruje nas do tego, by nigdy ich nie zawieść. “Five” jest dla nich.

Hollywood Undead to rap-rockowa grupa pochodząca z Los Angeles. W skład zespołu wchodzą: Johnny 3 Tears, J-Dog, Charli Scen, Funny Mana i Danny. Zamaskowani i ukrywający się pod pseudonimami muzycy z Hollywood Undead do tej pory sprzedali już ponad trzy miliony płyt na całym świecie.

Hollywood Undead wystąpi 17 lutego 2018 w klubie Stodoła w Warszawie oraz 18 lutego we wrocławskim Centrum Koncertowym A2.

Bilety w cenach 129 zł i 149 zł (balkon, dostępny wyłącznie w klubie Stodoła) w sprzedaży od piątku, 18 sierpnia, od godziny 10:00 na www.livenation.pl i www.stodola.pl.

Więcej o zespole szukajcie na www.facebook.com/hollywoodundead

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here