Słuchawki dokanałowe JBL C100SI

0

Mamy jeszcze kilka tygodni wakacji. Korzystając z ładnej pogody, zachęcamy do uprawiania sportu z towarzyszeniem muzyki… A do tego drugiego proponujemy słuchawki JBL C100SI.

Warto na wstępie zaznaczyć, że JBL C100SI nie są w żadnym razie nowością. Toteż nie traktujcie tego tekstu jako news, a jedynie propozycję słuchawek, które umilą Wam ciężkie treningi w walce o zdrowie i piękną sylwetkę.

JBL C100SI to dynamiczne i ultralekkie słuchawki dokanałowe. Potężne 9 mm przetworniki zapewniają głęboki bas. Umieszczony na przewodzie mikrofon z uniwersalnym sterowaniem, pozwala odbierać i obsługiwać połączenia z większości dostępnych na rynku smartfonów.

Lekka i wygodna konstrukcja pozwala korzystać ze słuchawek bez ograniczeń. Załączony komplet 3 nakładek gwarantuje wybór rozmiaru zapewniający komfort słuchania nawet podczas długich sesji. Jednoprzyciskowe sterowanie z mikrofonem to prostota obsługi i odbierania połączeń za pomocą jednego przycisku. Kompatybilne z większością urządzeń na rynku.

Utrzymując temat sportu, warto zaznaczyć, iż JBL C100SI to słuchawki, które bardzo dobrze wpasowują się w kanał uszny większości ludzi.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.jbl.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here