Dr Misio na dwóch grudniowych koncertach

0

Lubicie ambitną muzykę i dobre, niesztampowe teksty? W takim razie mamy coś dla was! Ukrywający się pod pseudonimem Dr Misio Arek Jakubik z zespołem rozgrzeją przedświąteczną atmosferę dwoma koncertami – 14 grudnia w poznańskim klubie u Bazyla i 15 grudnia w warszawskich Hybrydach.

Dr Misio to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty i reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski: znanego m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego (“Wesele”, “Dom zły”, “Drogówka”, “Wołyń”).

Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Zespół ma na koncie dwie płyty, “Młodzi” i “Pogo”, których producentem jest Olaf Deriglasoff, a najbardziej charakterystycznymi utworami są “Mentolowe papierosy”, “Dziewczyny”,”Młodzi”, “Hipster”, “Pogo” czy “Mr.H…” . Wiosną ubiegłego roku ukazała sie trzecia płyta “Zmartwychwstaniemy”, której producentem jest Kuba Galiński. Trzecią płytę promuje utwór “Pismo” do którego teledysk zrobił Wojtek Smarzowski.

Koncerty Dr Misio odbędą się 14.12.208r. o godzinie 19:00 w Klubie u Bazyla w Poznaniu i 15.12.2018r. w Klubie Hybrydy w Warszawie. 

Bilety do kupienia w sklepach sieci Empik, Media Markt, Saturn oraz na www.go-ahead.pl, www.biletomat.plwww.ebilet.plwww.ticketmaster.plwww.ticketclub.pl,  www.empikbilety.pl. Organizatorem wydarzenia jest Agencja Go Ahead.

Więcej o zespole na www.facebook.com/drmisio.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here