George Ezra na kilka dni przed koncertem w Polsce opublikował w sieci nowe nagranie. Piosenka zatytułowana “Don’t Matter Now” zapowiada kolejny album wokalisty.

Krążek w sprzedaży pojawi się jesienią tego roku. Wideo do utworu “Don’t Matter Now” nagrano w technikolorze, a plan zdjęciowy odbył się w Barcelonie. W klipie wokaliście towarzyszy pies Mary.

Na swoim profilu artysta pisze: – Napisałem “Don’t Matter Now”, żeby przypominać samemu sobie, że czasami trzeba odciąć się od całego świata. To jedna z pierwszych piosenek napisanych po wydaniu “Wanted On Voyage”, jeszcze z 2015 roku. Wszystko, co działo się wokół mnie wtedy, teraz może wydawać się trywialne. Jednak z czasem słowa utworu nabrały większego znaczenia. Okazało się, że nie tylko ja miewam lęki, odczuwam niepokój, nie tylko ja nieraz nie rozumiem, co się dzieje wokół mnie.

Przypomnijmy, że George Ezra 1 lipca wystąpi w Gdyni podczas festiwalu Open’er. 

Płyta George’a Ezry “Wanted On Voyage” była jednym z najlepiej sprzedających się krążków w Wielkiej Brytanii zarówno w 2014, jak i w 2015 roku, spędzając na listach sprzedaży dokładnie 122 tygodnie. W niewiele ponad 18 miesięcy z zupełnie nieznanego artysty, ówczesny 21-latek stał się głosem swojej generacji, zdobywając uznanie zarówno u krytyków (4 nominacje do BRIT Awards, nagroda BBC Music Awards i Ivor Novello Award), jak i publiczności (album w TOP 10 w 10 krajach, wyprzedane trasy koncertowe).

Więcej o wokaliście znajdziecie na www.facebook.com/georgeezramusic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here