Donguralesko hip-hopowo w marcu B90

0

Piotr Górny, czyli donGURALesco zaistniał na scenie muzycznej w 1995 roku. Wydał osiem solowych albumów, a jego swoją pozycję na scenie podkreśla nie tylko niezliczoną ilością zagranych koncertów, ale również współpracą z takimi sławami, jak Tede, Peja czy Pezet.

Donguralesco (nie, w tym wyrazie nie ma błędu ortograficznego) w trasie promuje swój najnowszy album – Magnum Ignotum, o którym w mediach można przeczytać: Słucha się go świetnie, bo to zręcznie odbijająca się od metafor i odwołań nawijka idealnie korespondująca z dobraną muzyką i – co nadal w rapie bardzo rzadkie – pozwalająca się interpretować na wiele sposobów. Niejednorazowa treść i niejednorazowe bity spojone silnym stylem i osobowością gospodarza. Nie musisz tego rozumieć, ale jak nie rozumiesz, to nie znaczy, że jest o niczym, tylko, że musisz wziąć się za siebie.

Koncert DonGuralesco odbędzie się 18 marca 2017 o godzinie 19:00 w klubie B90.

Bilety w cenie 35 zł (przedsprzedaż) / 45 zł (w dniu koncertu) kupicie online na tickets.soundrive.pl i www.eventim.pl lub w dniu koncertu w kasie Klubu B90 (ul. Elektryków, Gdańsk Stocznia).

Więcej o artyście przeczytacie na:
www.facebook.com/djdziadzior
www.donguralesko.pl

Miłej zabawy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here