Electro-Harmonix Mel9 – nowa odsłona melotronu

0

Wiecie czym jest melotron? Wierząc w waszą wiedzę muzyczną, śmiem twierdzić, iż wielu z was nigdy wcześniej nie słyszało o takim instrumencie, prawda?
I nic w tym dziwnego. Pamiętający muzyczną erę dinozaurów instrument, nie jest aktualnie powszechny tak jak współczesne klawisze.
Nie będę zatem rozpisywał się na jego temat, więc od razu, bez większych ceregieli, zaproszę was do krótkiej, acz pouczającej lektury na temat tegoż instrumentu.
www.pl.wikipedia.org

Skoro już przeczytaliście o tym zapomnianym przez świat, arcyciekawym instrumencie, zapoznajcie się z iście nowatorskim podejściem do GITARY!!! Tak, to nie jest pomyłka – do gitary!

Electro-Harmonix Mel9 to niby zwykła kostka gitarowa. W niewielkim pudełku skrywa jednak zapomniany melotron.
Urządzenie jest w zasadzie zwykłym efektem, lecz tym razem, nie przesterujesz swojej gitary w charczący, metalowy warkot. Dzięki tej białej kostce, nadasz swojej gitarze brzmienia melotronu. Sprawisz, że gra na gitarze stanie się kompletnie innym doświadczeniem słuchowym.

Na pokładzie Electro-Harmonix Mel9 znajdziesz kontrolę Dry, Effect, Attack oraz Sustain. Będziesz mógł go wprowadzić w tryb pracy Orchestra, Cello, Strings, Flute, Clarnet, Saxophone, Brass, Low Choir i High Choir. Zasilisz go 9 V i znajdziesz w nim wyjścia Dry Out oraz Effects Out!
Drogi gitarzysto, gdzie znajdziesz coś tak dziwacznego jak Electro-Harmonix Mel9?
Oczywiście pomijając nasz portal www.uptone.pl ? 😀

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wchodź na stronę producenta i czytaj! www.ehx.com lub na polską stronę www.electro-harmonix.pl by zapoznać się z całą gamą produktów firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here