Dodatkowy koncert Toma Rosenthala w Warszawie

0

Jak zapowiadaliśmy niecały miesiąc temu, Tom Rosenthal zaplanował koncerty w Warszawie. Jako że te jednak bardzo szybko się wyprzedały, artysta poszerzył grafik trasy o dodatkowy występ. Trzeci koncert odbędzie się 25 maja w klubie Palladium w Warszawie.

Tom Rosenthal to brytyjski piosenkach i kompozytor. Jest autorem 5 albumów, a ostatni „Z-Sides” ukazał się w październiku 2018 roku. Jego teledyski przekraczają 40 milionów wyświetleń na Youtube, a piosenki są odtwarzane ponad 100 milionów razy na Spotify. Klip do piosenki „Watermelon” znalazł się liście 30 najlepszych klipów muzycznych 2014 roku przez The Huffington Post. Wiele utworów pojawiło się także w serialach i filmach, np. w brytyjskiej wersji Skins. Tom jest także autorem podkładów do krótkometrażowych filmów czy reklam.

Jego muzyka oscyluje wokół indie popu czy indie folka, na płytach przeważają spokojne ballady z przewagą gitary czy fortepianu.


KTO: Tom Rosenthal
GDZIE: Warszawa // Palladium
KIEDY: 2019-05-25

BILETY: 89 zł (przedsprzedaż) // 100 zł (w dniu koncertu)
Miejsca zakupuwww.go-ahead.plwww.biletomat.plwww.ebilet.plwww.ticketmaster.pl, www.empikbilety.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Mark

Organizatorem wydarzenia jest Agencja Go Ahead.


Więcej o artyście i wydarzeniu na www.facebook.com/events/337607246850454www.facebook.com/tomrosenthalmusic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here