“Do You Remember” – Ellie Goulding z piosenką do kolejnego filmu

0

To się nazywa podsycanie napięcia. Jeszcze przed premierą singla zapowiadającego nowy album, Ellie Goulding prezentuje fanom… nowy singiel. Piosenka powstała na potrzeby filmu “Fighting With My Family”.

Utwór “Do You Remember” promuje film “Fighting With My Family“, który właśnie trafił na ekrany brytyjskich kin. Utwór powstał pierwotnie na album “Delirium“, jednak nie został wydany na płycie. Ostatecznie stał się kolejną w karierze Goulding piosenkę nagraną na potrzeby filmu.

Premierę nowego albumu Ellie zaplanowano na wiosnę tego roku. 1 marca ukaże się pierwszy singiel promujący płytę, piosenka “Flux”.

Ellie Goulding to brytyjska wokalistka, która zadebiutowała w 2010 roku albumem “Lights” (z singlami “Starry Eyed” i “Under the Sheets”). Zyskując coraz większą popularność, artystka często współpracowała z innymi wykonawcami. Pojawiła się m.in. w utworach Skrilleksa, Calvina Harrisa i Zedda, co z pewnością nie pozostało bez wpływu na brzmienie jej drugiego, wydanego w 2012 roku albumu zatytułowanego “Halcyon”.

Nową świeżość Ellie Gouilding przyniosła kompozycja napisana na potrzeby filmu “Pięćdziesięciu Twarzy Greya”. “Love Me Like You Do” spędziło 4 tygodnie na pierwszym miejscu UK Top 40 i stało się międzynarodowym hitem. Kolejnym ruchem Ellie była współpraca z Major Lazer przy utworze “Powerful” i wreszcie wydanie trzeciego albumu, “Delirium”. Płyta zawierająca wspomniane “Love Me Like You Do” i dwa inne singlowe przeboje “On My Mind” i “Something in the Way You Move” powtórzyła komercyjny sukces “Halcyon” oraz reedycji “Halcyon Days”.

Więcej o artystce na www.facebook.com/elliegoulding.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here