Rockowa grupa A Perfect Circle opublikowała w sieci nowego singla. Piosenka zatytułowana “Disillusioned” na razie dostępna jest tylko w wersji audio.

Fani A Perfect Circle nie mogą narzekać. Dwa miesiące po publikacji piosenki “The Doomed“, zespół zaprezentował kolejne nagranie zapowiadające nadchodzący album. Kawałek zapowiada pierwszy od 14 lat album tej rockowej formacji. Longplay ma ukazać się w 2018 roku.

Zespół o nadchodzącym longplayu mówi: “Nowa płyta ukaże się 14 lat po “eMOTIVe“. Wiemy, że długo czekaliście. W obliczu obecnej, trudnej sytuacji, gdy społeczeństwo jest tak spolaryzowane, my artyści musimy otworzyć usta i zacząć mówić głośniej.”

Ostatni album A Perfect Circle nosi tytuł “eMOTIVe” i wydany został w listopadzie 2004 roku. Dyskografię rockowego bandu zamyka koncertowy zestaw “Perfect Circle Live: Featuring Stone and Echo” z 2014 roku. W składzie A Perfect Circle znajdują się Maynard James Keenan, Billy Howerdel, Matt McJunkins, Jeff Friedl i były gitarzysta Smashing Pumpkins, James Iha.

Więcej o grupie znajdziecie na www.facebook.com/aperfectcircle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here