Depeche Mode wznawiają trasę

0

Grupa Depeche Mode odwołała koncert w Mińsku z powodu złego samopoczucia wokalisty – Dave’a Gahana. Teraz artysta czuje się lepiej i zespół wznawia trasę.

Depeche Mode na swoim oficjalnym profilu na FB opublikowało oficjalny komunikat dotyczący nadchodzących występów:

Miło nam poinformować, że kondycja Dave’a zdecydowanie się poprawiła i możemy wrócić zaczynając od koncertu w Kijowie. Zespół nie może się doczekać ostatnich koncertów letniej trasy koncertowej i spotkania z fanami w Kijowie, Warszawie i Klużu. 
W przeciągu kilku dni opublikujemy informację dla osób, które posiadały bilety na koncert w Mińsku. Dziękujemy wam za wsparcie i ciepłe słowa w tych trudnych chwilach.

Zespół wystąpi 21 lipca w Warszawie na Stadionie Narodowym.
W roli supportu pojawi się Maya Jane Coles.

Kapela wróci do Polski w 2018 roku i zagra w Krakowie, Łodzi i Trójmieście. Występy odbędą się 7 lutego w Tauron Arenie, 9 lutego w Atlas Arenie i 11 lutego w Ergo Arenie – szczegóły znajdziecie na uptone.pl/muzyka/trzy-kolejne-koncerty-depeche-mode-w-polsce

Poprzednie trzynaście albumów studyjnych DM dotarło to Top 10 list sprzedaży w ponad 20 krajach, w tym Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Ostatni – “Delta Machine” – zadebiutował na szczycie oficjalnych list sprzedaży w 12 krajach, także w Polsce, gdzie był najlepiej sprzedającą się zagraniczną płytą roku 2013.

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/depechemode.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj