Trzy kolejne koncerty Depeche Mode w Polsce

2

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej, ogłosił, że zimą będą kontynuowali ich aktualną światową trasę promującą wydany w marcu tego roku album Spirit.

Podczas pierwszej części Global Spirit Tour Dave Gahan, Martin Gore i Andy Fletcher wystąpią dla ponad 1.5 miliona fanów w 32 miastach w 21 krajach Europy w okresie 5 maja – 23 lipca. Po zaplanowanych na wakacje koncertach w Europie, Global Spirit Tour zawita do Ameryki Północnej i Południowej, by zimą powrócić do Europy z serią koncertów, która rozpocznie się czterema występami w Wielkiej Brytanii w listopadzie.

Global Spirit Tour jest 18-stą trasą koncertową zespołu i pierwszą od trzech lat. Podczas Global Spirit Tour zespół będzie kontynuował akcję charytatywną we współpracy ze szwajcarską firmą produkującą zegarki Hublot, zbierając fundusze na Charity: Water i zwiększając świadomość istoty jej misji – zapewnienia bezpiecznej wody pitnej dla wszystkich na świecie.

Mając na koncie ponad 100 milionów sprzedanych płyt i koncerty zagrane dla ponad 30 milionów fanów na całym świecie, Depeche Mode nie chce osiąść na laurach, są inspiracją dla ogromnej ilości artystów a krytycy nazywają ich “wciąż płonącym ogniem” oraz “zespołem zyskującym ciągle na znaczeniu”. Spirit i Global Spirit Tour kontynuują historię muzycznych innowacji i ciągle zdobywają pozytywne opinie fanów i krytyków.

Koncerty Depeche Mode odbędą się:

7 lutego – TAURON Arena Kraków
9 lutego – Atlas Arena, Łódź
11 lutego – ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot

Bilety w cenach od 249 zł do 399 zł będą dostępne w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl od piątku/23 czerwca, od 10.00. Dla pozostałych fanów sprzedaż ruszy w poniedziałek/26 czerwca o 10.00.
Specjalnie z tej okazji kasy TAURON Areny Kraków, Atlas Areny i ERGO ARENY będą otwarte w poniedziałek 26 czerwca od 10:00 do 17:00.
Bilety będą również dostępne we wszystkich punktach Empik od pierwszego dnia sprzedaży.

Więcej info znajdziecie na www.depechemode.com i www.facebook.com/depechemode.

Strona wydarzenia w
Krakowie: www.facebook.com/events/783547595155955
Gdańsku: www.facebook.com/events/1000535580078047

2 KOMENTARZE

  1. A kiedy w najbliższym czasie mają się pojawić w Polsce? Albo w Europie? Patrzę po EmpikBilety i nie widzę żadnych wejściówek. Jakaś trasa jest planowana? Chcę się w końcu wybrać na ich koncert – może być nawet poza Polską. Byłem już na ich koncertach dwa razy – zawsze to były mega imprezy.

  2. Na razie niestety nie mamy żadnej informacji na temat europejskiej trasy koncertowej DM. Co więcej na oficjalnej stronie grupy oraz ich FB brak informacji a’propos jakiegokolwiek koncertu 🙂

    Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here