Trzy kolejne koncerty Depeche Mode w Polsce

0

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej, ogłosił, że zimą będą kontynuowali ich aktualną światową trasę promującą wydany w marcu tego roku album Spirit.

Podczas pierwszej części Global Spirit Tour Dave Gahan, Martin Gore i Andy Fletcher wystąpią dla ponad 1.5 miliona fanów w 32 miastach w 21 krajach Europy w okresie 5 maja – 23 lipca. Po zaplanowanych na wakacje koncertach w Europie, Global Spirit Tour zawita do Ameryki Północnej i Południowej, by zimą powrócić do Europy z serią koncertów, która rozpocznie się czterema występami w Wielkiej Brytanii w listopadzie.

Global Spirit Tour jest 18-stą trasą koncertową zespołu i pierwszą od trzech lat. Podczas Global Spirit Tour zespół będzie kontynuował akcję charytatywną we współpracy ze szwajcarską firmą produkującą zegarki Hublot, zbierając fundusze na Charity: Water i zwiększając świadomość istoty jej misji – zapewnienia bezpiecznej wody pitnej dla wszystkich na świecie.

Mając na koncie ponad 100 milionów sprzedanych płyt i koncerty zagrane dla ponad 30 milionów fanów na całym świecie, Depeche Mode nie chce osiąść na laurach, są inspiracją dla ogromnej ilości artystów a krytycy nazywają ich “wciąż płonącym ogniem” oraz “zespołem zyskującym ciągle na znaczeniu”. Spirit i Global Spirit Tour kontynuują historię muzycznych innowacji i ciągle zdobywają pozytywne opinie fanów i krytyków.

Koncerty Depeche Mode odbędą się:

7 lutego – TAURON Arena Kraków
9 lutego – Atlas Arena, Łódź
11 lutego – ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot

Bilety w cenach od 249 zł do 399 zł będą dostępne w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl od piątku/23 czerwca, od 10.00. Dla pozostałych fanów sprzedaż ruszy w poniedziałek/26 czerwca o 10.00.
Specjalnie z tej okazji kasy TAURON Areny Kraków, Atlas Areny i ERGO ARENY będą otwarte w poniedziałek 26 czerwca od 10:00 do 17:00.
Bilety będą również dostępne we wszystkich punktach Empik od pierwszego dnia sprzedaży.

Więcej info znajdziecie na www.depechemode.com i www.facebook.com/depechemode.

Strona wydarzenia w
Krakowie: www.facebook.com/events/783547595155955
Gdańsku: www.facebook.com/events/1000535580078047

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here