Depeche Mode – nowa płyta i niespodzianka dla fanów z Polski

0

To trwało zdecydowanie za długo. Ale fani Depeche Mode mogą już odetchnąć z ulgą. Spirit – nowy album grupy, swoją premierę będzie miał już 17 marca.

W ubiegłym roku, na konferencji prasowej w Mediolanie, Depeche mode pokazało fragment singla promującego nadchodzące wydawnictwo. Where’s The Revolution  w całości usłyszycie po 3 lutego.
Album Spirit to wynik współpracy Depeche Mode z odpowiedzialnym za nagrania Florence & The Machine, Arctic Monkeys czy Foals, producentem Jamesem Fordem z Simian Mobile Disco. Niewielu zna więcej szczegółów dotyczących nowej płyty, jednak Ci, którzy usłyszeli odrobinę więcej, niż te kilka sekund z Where’s The Revolution otwarcie mówią, że będzie to jeden z najmocniej naładowanych energią albumów Depeche Mode od lat.

I teraz zapowiedziana niespodzianka dla polskich fanów Depeche Mode – Sony Music Poland i Empik 16 marca zapraszają was na specjalna imprezę w warszawskim barze Studio.

Dokładnie w noc przed premierą, będziecie mogli nabyć nowy album, Spirit razem z dostępnym tylko tej nocy unikatowym zestawem gadżetów. Dodatkowo, organizatorzy zaplanowali na wieczór szereg atrakcji, o których szczegółowo poinformują już wkrótce.

Żeby tego było mało, w ramach promocji dzieła Depeche Mode ruszą w trasę koncertową, która zahacza też o Polskę. Grupa zagra 21 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

O Depeche Mode przeczytacie więcej na www.facebook.com/depechemode i www.depechemode.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here