Dawid Podsiadło na Open’Er 2018

0

Po półtorarocznej przerwie Dawid Podsiadło w końcu wraca na scenę. I to nie byle jaką. Artysta zagra 7 lipca na Open’erze.

Dawid Podsiadło z Open’erem związany jest od samego początku kariery. Tuż po wydaniu debiutu jego koncert otwierał Tent Stage, gromadząc o wczesnej porze tłum fanów. Kilka diamentowych i platynowych płyt później wokalista ponownie stanął przed open’erową publicznością, udowadniając, że nieprzypadkowo jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki popularnej. Jego koncert przyciągnął takie tłumy, że namiot pomieścił tylko połowę chętnych.

Dziś wraca do gry (na czym ucierpi jego konsola) i swój pierwszy koncert po osiemnastu miesiącach przerwy zagra właśnie na Open’erze. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że to miejsce idealne do dania czytelnego sygnału “Wracam!” i prezentacji zupełnie nowego materiału, który zapowiadany jest na jesień tego roku.
Wszyscy zgromadzeni przed sceną główną będą świadkami premierowych wykonań ponoć bardzo tanecznego materiału oraz nowych aranżacji najbardziej znanych przebojów. To będzie nowa odsłona artystycznego wizerunku muzyka, taki Dawid 3.0. zostawiający zwyczajną codzienność ostatnich miesięcy na rzecz niezwyczajnej niecodzienności open’erowego wieczoru.

Dawid Podsiadło popularność zdobył dzięki talent show X Factor. Pochodzi z Dąbrowy Górniczej. Swoją debiutancką płytę pt. Comfort and Happines wydał w maju 2013 roku. Krążek momentalnie trafił na 1. miejsce na liście OLiS, zyskując status platynowej, a obecnie diamentowej płyty. Ponadto Comfort and Happines wyróżniona została czterema Fryderykami i nominacją do Paszportów “Polityki”. Drugi album, Annoyance and Disappointment w sprzedaży pojawił się w listopadzie 2015 roku. Dawid Podsiadło jest również frontmanem rockowej kapeli Curly Heads.

Po więcej informacji o artystach znajdziecie na ich oficjalnych profilach na FB
www.facebook.com/podsiadlo.dawid

Open’er odbywać się będzie w dniach 4-7.07.2018. 

Udział na festiwalu potwierdzili Arctic Monkeys, Depeche Mode, Dead Cross, Gorillaz, Bruno Mars, Massive Attack, Fleet Foxes, David Byrn, MØ, Kaleo, Nick Cave and the Bad Seeds, Migos, Glass Animals, Kali Uchis, Young Fathers, Little Simz i La Femme. Więcej info na www.facebook.com/openerfestival.

Obecnie bilety sprzedawane są w wariancie Regular Tickets – sprzedaż do 10.06.2018 lub do wyczerpania puli biletów (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej).

karnet 4 dni 579 zł 289 zł
karnet 4 dni + pole namiotowe 659 zł 329 zł
karnet weekendowy (piątek, sobota) 399 zł 199 zł
karnet weekendowy (piątek, sobota) + pole namiotowe 459 zł 229 zł

Final Call Tickets – sprzedaż od 11.06.2018, o ile będą jeszcze dostępne po zamknięciu sprzedaży Regular Tickets, do wyczerpania puli biletów.

karnet 4 dni 619 zł 309 zł
karnet 4 dni + pole namiotowe 699 zł 349 zł
karnet weekendowy (piątek, sobota) 419 zł 209 zł
karnet weekendowy (piątek, sobota) + pole namiotowe 479 zł 239 zł

Więcej o biletach i festiwalu na www.alterart.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj