“Człowiek musi być człowiekiem i zachować dobrze się…” ROCH prezentuje singiel “LATO”

0

“Człowiek musi być człowiekiem i zachować dobrze się…” Nowy singiel Rocha Poliszczuka “LATO” to opowieść o tym co dla autora zawsze było, jest i będzie ważne. W tym smutnym czasie piosenka nabiera jeszcze mocniejszego wyrazu i znaczenia. Warto posłuchać…

ROCH---Lato-COVER“LATO” to drugi singiel z “EPki na Dializie” Rocha Poliszczuka. Tekst to swoista opowieść o tym co dla autora zawsze było, jest i będzie ważne. Wraz w towarzystwie muzyki tworzą myśl, która rozpędza się do prawie sześciu minut.

“…Tworząc “Lato” właściwie od samego początku czułem jak chciałbym to pokazać. Tekst napisałem jeszcze na dializach, potem zaczęła się praca nad tym jak chcę to pokazać muzycznie. Chodząc na spacery z psem nuciłem melodie, wręcz całe motywy, które nagrywałem na dyktafon w telefonie po to aby w studiu zagrały to właściwe instrumenty.
Wraz z kolegą z którym realizowałem album zapraszaliśmy innych kolegów muzyków by godzinami próbować zarejestrować najlepszą wersję. Lubię tę muzyczną bezkompromisowość, choć zdecydowanie przyczyniła się do powstania utworu również w wersji radio edit…”.

– komentuje Roch

Wzruszającym teledyskiem do utworu zajął się Karol Moch. Twórca klipów Mery Spolsky, Karoliny Czarneckiej, Arka Kłusowskiego oraz Piotra Bejnara. To on napisał scenariusz, zebrał team filmowców i wyreżyserował obraz do utworu LATO.

Więcej o artyście: https://www.facebook.com/roch.muzyka

Roch-Epka_na_dializie_1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj