Czesław Śpiewa już w październiku w Starym Klasztorze

0

Muzyczna armia Czesława Mozila, czyli zespół Czesław Śpiewa wystąpi 18 października w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze.

Za jurorem popularnego talent show stoją absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory. Ich muzyka jest wypadkową nietuzinkowych żartów i biograficznych anegdot każdego z nich.

W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty, znajdą się także przeboje z dwóch poprzednich krążków zespołu, „Debiut” i „Pop”, oraz dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila – Tesco Value. Muzycy zabiorą swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, rozmaite dęciaki, akordeony i ukulele to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny. Muzycy zabierają swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy.

Na koncercie pojawią się premierowe piosenki z tekstami Michała Zabłockiego oraz przeboje z poprzednich krążków zespołu. Nie zabraknie również przewrotnej konferansjerki Czesława Mozila, który z powodzeniem łączy bezpretensjonalny stand up z muzycznym rozmachem multiinstrumentalnego koncertu.

Koncert Czesław Śpiewa odbędzie się 18 października 2017 o godz.20.00 w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze we Wrocławiu.

Bilety w cenach: 50 zł – do 15.09, 55 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu. Dostępne są również miejsca siedzące (balkon) w cenie 65 zł. Bilety do kupienia w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl i www.staryklasztor.com.pl/bilety.

Więcej o Czesław Śpiewa znajdziecie na www.facebook.com/czeslawspiewa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here