Cukiereczek dla fanów muzyki elektronicznej, czyli wielki debiut ALEX L

0

Polsko-szwajcarski producent i kompozytor muzyki elektronicznej, ALEX L poinformował, że jeszcze w tym roku planuje wydanie kolejnych wydawnictw, które niebawem pojawią się w popularnych serwisach streamingowych.

Twórczość DJa, znanego z utrzymanych w estetyce tanecznego EDM utworów „Symbol”, „Need You” oraz „Push Me Badly” już niebawem zaprezentuje się na największych platformach muzycznych, w tym m.in. Spotify oraz Apple Music.
ALEX L kojarzony jest z ciepłym brzmieniem z elementami house i electro popu, hipnotyzującymi wokalami oraz wpadającą w ucho linią melodyczną powraca z nowym wydawnictwem. Porywający, progresywny groove Blowin in the Wind (feat. Jessica Jolia) zabiera nas do świata wakacyjnych wojaży i festiwalowych przygód.

Oryginalne, dynamiczne brzmienie syntezatorów i mocny beat z potencjałem na parkietowy przebój zostały tu urozmaicone brzmieniem fortepianowym oraz wstawkami sekcji smyczkowej, przez co całość prezentuje się świeżo i niekonwencjonalnie. Na uwagę zasługuje w szczególności precyzja z jaką wyprodukowane zostały wokale. Kobiecy, dźwięczny oraz momentami zmysłowy głos – Jessica Jolia, prowadzący nas przez utwór doskonale oddaje energię i temperament muzyki klubowej. Nie zabrakło również miejsca dla rozbudowanego intra czy okazjonalnych breakdown’ów, które stopniowo budują napięcie prowadzące słuchacza do euforycznych DROP-ów. Czuć w tym wprawne ucho Luca Pretolesi z DMI Studio w Las Vegas, który odpowiadał za mastering utworu. W nagraniach i konsultacjach wzięli również udział Austin Leeds, Julian Spiro, Anna Yarbrough, Cezary Magiera oraz Marek Walaszek.

Więcej informacji na temat postępów prac znajdziecie na oficjalnej stronie muzyka www.alex-l.pl oraz na www.facebook.com/alexl.music.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here