Cloud Nothings w lutym w Polsce

0

Amerykańska grupa spod znaku alternatywnego rocka, Cloud Nothings wyrusza w trasę koncertową promującą album „Last Building Burning”. Zespół już na początku lutego przyszłego roku pojawi się w Polsce, by zagrać dla publiczności zgromadzonej w warszawskim klubie Pogłos.

Rock alternatywny w wykonaniu Cloud Nothings jest dokładnie taki, jaki powinien być – głośny, żywiołowy i pełen energii. Jak na zespół, który trzyma się swoich impulsów, a nie trendów, Cloud Nothings gromadzi krytyczne pochwały i lojalnych fanów na całym świecie, o których mogą jedynie marzyć współczesne zespoły rockowe.
Dzieje się tak dlatego, że czteroosobowy zespół z Cleveland jest produktem pobocznym Dylana Baldiego, frontmana, którego melodyjna intuicja i zapał muzyczny są wrodzone i bardzo imponujące.

Cloud Nothings wydaje nowy album „Last Building Burning”, czyli ponad pół godziny muzyki, która ma odzwierciedlać wrażenia z występów zespołu na żywo. Gerycz i Duke napędzają sekcję rytmiczną z największą szybkością jak do tej pory. Baldi oraz gitarzysta Chris Brown przekształcają zbiegające się partie gitar w obosieczne miecze, zapewniając niesamowicie przyjemne riffy. Cloud Nothings jest przykładem tego, jak powinna brzmieć muzyka rockowa: piaszczysta, żywa i niestrudzona. Działając prawie dekadę na scenie, Cloud Nothings stało się punktem odniesienia dla obiecujących rockowych zespołów, podczas gdy grupa wiecznie starają się prześcignąć samą siebie.

Koncert Cloud Nothings odbędzie się 9 lutego 2019 r. o godzinie 19:00 w klubie Pogłos w Warszawie. 

Bilety dostępne w wariantach:
59 – www.winiarybookings.pl
65 – biletomat.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl
70 – w dniu koncertu
Organizatorem wydarzenia jest Agencja Winiary Bookings.

Więcej o zespole na www.facebook.com/cloudnothings

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here