Porsche ponownie miesza się do branży muzycznej!

0

Miłośnicy motoryzacji dzielą się na zwolenników i przeciwników samochodów marki Porsche. Bez względu na to, nie można zaprzeczyć im wyjątkowego i ponadczasowego designu.

Styliści z Porsche Design już kolejny raz próbują swoich sił w branży muzycznej, uczestnicząc w projektowaniu nagłośnienia. Jakiś czas temu podjęli współpracę z firmą KEF, brytyjskim producentem wysokiej jakości sprzętu hi-fi. Efektem tej współpracy są 3 produkty, które zapewniają najwyższe właściwości dźwiękowe oraz luksusową stylistykę.

Space One (także wersja wireless) – nauszne słuchawki dostępne w wersjach z kablem lub bezprzewodowe, korzystające z technologii Bluetooth.

Więcej szczegółów: http://eu.kef.com/space-one-wireless

Gravity One – wysokiej jakości bezprzewodowy głośnik Bluetooth wyposażony w wiele przydatnych funkcji i dźwiękiem rozchodzącym się na 360°.

Więcej szczegółów: http://eu.kef.com/gravity-one

Motion One – douszne słuchawki wykorzystujące bezprzewodową technologię audio Bluetooth® Qualcomm® aptX™ lub przewód. Wodoodporna konstrukcja (IPX5) umożliwia przyjemny odsłuch w każdych warunkach i zawsze w dobrym stylu.

Więcej szczegółów: http://eu.kef.com/motion-one

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here