CHØCØLATE i premiera teledysku “Vaccine”!

0

Do sieci trafił właśnie najnowszy utwór “Vaccine”. Piosenka promuje nowy album „¥E$” zespołu CHØCØLATE, , którego premiera miała miejsce wczoraj!

Na albumie ¥E$ znalazło się 5 kawałków, których część prezentowaliśmy już wcześniej. Od wczoraj, płyta jest dostępna na największych portalach streamingowych. Słuchajcie bo warto!

Spotify: https://open.spotify.com/album/
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/Ye$-ep
TIDAL: http://tidal.com/pl/store/album/98985503
Deezer: https://www.deezer.com/pl/album/79166632
Google Play: https://play.google.com/store/music/album

Jak komentuje CHØCØLATE: napisanie piosenki “Vaccine” było przełomowym momentem dla całej twórczości naszego zespołu. Od niej bowiem zespół zszedł z bezpiecznego „gitarowego comfort zone”, wchodząc na całkowicie odmienną ścieżkę elektronicznych brzmień. Piosenka powstała „dzięki intensywnej imprezie poprzedniego wieczoru”, która zainspirowała członków zespołu do stworzenia tego utworu. Na podstawie tych wydarzeń został także utworzony scenariusz do klipu.

CHØCØLATE – ¥E$, Okładka albumu autorstwa Marcina Golianka

Materiał do albumu zrodził się w czasie intensywnego życia nocnego członków zespołu oraz pierwszej ogólnopolskiej trasy koncertowej „Jewelry Tour”. Pierwsze utwory do albumu “¥E$” (zaczynając od singla „Tropico”) zaczęły powstawać jeszcze w październiku 2017, czyli niedługo po wydaniu debiutanckiej EP-ki pt. „Jewelry”. Sam proces twórczy zakończył się po pół roku, w marcu 2018 roku. Okładka albumu autorstwa Marcina Golianka (Instagram: @golianekportfolio) oraz klip do utworu pt. „Vaccine” są odzwierciedleniem intensywności okresu powstawania krążka.

Więcej o zespole na www.facebook.com/chocolatebandofficial.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj