Na miesiąc przed oficjalną premierą albumu “Sleep Well Beast”, zespół The National opublikował w sieci trzeci singel z nadchodzącego krążka.

Piosenka zatytułowana “Carin at the Liquor Store” utrzymana jest w klimacie przyjemnej dla ucha fortepianowej ballady. Utwór brzmieniem przywodzi trochę na myśl album z 2013 roku – “Trouble Will Find Me”. Wideo do piosenki wyreżyserował Casey Reas.

Premiera albumu “Sleep Well Beast” zapowiedziana jest na 8 września 2017 roku. Będzie to siódmy album formacji. Oprócz “Carin at the Liquor Store”, do tej pory zespół opublikował również pochodzące z płyty “The System Only Dreams in Total Darkness” i “Guilty Party”.

A tak prezentuje się pełna tracklista “Sleep Well Beast”:
1. Nobody Else Will Be There
2. Day I Die
3. Walk It Back
4. The System Only Dreams in Total Darkness
5. Born to Beg
6. Turtleneck
7. Empire Line
8. I’ll Still Destroy You
9. Guilty Party
10. Carin at the Liquor Store
11. Dark Side of the Gym
12. Sleep Well Beast

The National powstali w 1999 roku w mieście Cincinnati w stanie Ohio, obecnie rezydują na nowojorskim Brooklynie. Autorem tekstów zespołu, często określanych jako mroczne i melancholijne, jest wokalista, Matt Berninger. Resztę zespołu tworzą dwie pary braci: Aaron (gitara i klawisze) i Bryce Dessnerowie (gitara) oraz Scott (gitara basowa) i Bryan Devendorfowie (perkusja). Dorobek The National zamyka płyta “Trouble Will Find Me” z 2013 roku.

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/thenationalofficial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here