“Burning” – nowy singiel Sama Smitha

0

Album “The Thrill of It All” autorstwa Sama Smitha już niebawem trafi na półki sklepowe. Jeszcze przed premierą artysta opublikował w sieci singiel promujący wydawnictwo. Piosenka nosi tytuł “Burning”.

Piosenkę muzyk po raz pierwszy zaprezentował goszcząc w radio BBC w Londynie. Określił ją, jako swój ulubiony kawałek z krążka:
To najbardziej osobista piosenka, jaką napisałem w życiu. W ubiegłym roku przeżywałem naprawdę ciężki okres. Mieszkałem w Londynie, zakończyłem związek, z czym nie radziłem sobie najlepiej“.

Album “The Thrill of It All” w sprzedaży dostępny będzie od 3 listopada i składał się będzie z 10 utworów. Wersja deluxe dodatkowo rozszerzona będzie o 4 nagrania bonusowe. Nad brzmieniem albumu czuwał przede wszystkim Jimmy Napes oraz Timbaland, Malay, Jason “Poo Bear” Boyd i Stargate.

Sam Smith zadebiutował albumem “In the Lonely Hour”, który ukazał się 26 maja 2014 roku. Była to trzecia najlepiej sprzedająca się płyta 2014 roku w USA i druga w Wielkiej Brytanii. Dzieło wyróżniono 4 statuetkami Grammy. Za piosenkę “Writing’s on the Wall” do filmu o Jamesie Bondzie, “Spectre”, Anglik otrzymał Oscara i Złoty Glob.

Więcej o muzyku znajdziecie na www.facebook.com/samsmithworld.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here