Bullet For My Valentine latem w Krakowie i Wrocławiu

0

Po udanym koncercie w warszawskiej Progresji, zespół Bullet For My Valentine ogłosił już terminy kolejnych koncertów w naszym kraju. Kapela wróci do Polski by latem zagrać w Krakowie i Wrocławiu.

Bullet For My Valentine mają na koncie sześć albumów studyjnych i są uznawani za jeden z największych brytyjskich zespołów metalowych w historii. Sprzedali miliony egzemplarzy płyt na całym świecie, a magazyn Kerrang! mianował ich najlepszym brytyjskim zespołem trzy lata z rzędu! Mają na koncie również nagrodę za najlepszy singiel, najlepszy zespół na żywo czy najlepszy debiut.

Bullet For My Valentine zagrają 5 sierpnia 2019 we wrocławskim Centrum koncertowe A2 oraz 6 sierpnia 2019 w krakowskim klubie Kwadrat

Zespół został założony w 1998 roku i początkowo występował i tworzył pod nazwą Jeff Killed John.  Po podpisaniu kontraktu z jedną z największych wytwórni, w 2005 roku wydali swój debiutancki album zatytułowany “Poison”, a jego następca “Scream Aim Fire” ukazał się w 2008 roku. Kolejne pełnowymiarowe albumy “Fever”, “Temper Temper”, “Venom” czy wydany w 2018 roku “Gravity” tylko umocniły pozycję zespołu na rynku.

Więcej o zespole na www.facebook.com/BulletForMyValentine.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj