Brodka rusza w zimową “Brodka Tour”

0

Koncerty w najpiękniejszych salach filharmonijnych i teatralnych są na pewno wspaniałe, jednak Brodka stęskniła się za gorącą energią występów klubowych. A tylko takie odbędą się podczas zimowej trasy artystki.

Brodka Tour“, to koncerty przekrojowe, na które składać się będą piosenki z trzech ostatnich wydawnictw – “Clashes“, “LAX” i “Granda“. Jak zawsze spodziewać będziecie się mogli nowych aranżacji utworów, niespodziewanych zwrotów akcji i pięknej oprawy wizualnej.

Piosenkarka do wspólnej trasy zaprosiła Barbarę Wrońską, która przed każdym koncertem rozgrzeje publiczność materiałem ze swojego premierowego solowego projektu.
– Miałam przyjemność usłyszeć część płyty Basi przedpremierowo i zachwyciłam się jej oryginalnością i świetnymi tekstami. Bardzo cieszę się na tę wspólną podróż przez Polskę. 

Plan występów prezentuje się następująco:
29 listopada – Warszawa, Palladium
1 grudnia – Wrocław, A2
2 grudnia – Łódź, Wytwórnia
6 grudnia – Poznań, B17
7 grudnia – Gdańsk, Stary Maneż
16 grudnia – Kraków, Klub Studio
17 grudnia – Katowice, Mega Club

Brodka to wokalistka, która z popowej gwiazdy wylansowanej przez telewizyjny talent-show, zmieniła się w świadomą i poszukującą artystkę. Jest laureatką Fryderyków czy MTV Europe Music Awards. Jej najnowszy album “Clashes” ukazał się 13 maja 2016 roku i zadebiutował na 1. miejscu listy sprzedaży OLiS.
Więcej o Brodce znajdziecie na www.facebook.com/BrodkaMusic.

Barbara Wrońska to wokalistka, multiinstrumentalistka, autorka tekstów. Od wielu lat współtworząca zespół Pustki. Połówka siostrzanego duetu Ballady i Romanse. Sama komponuje i sama aranżuje muzykę. Po latach pracy zespołowej postanowiła zaprezentować swój całkowicie autorski, solowy materiał, którego jest również producentem. Już w październiku będzie można usłyszeć pierwszy singiel zapowiadający płytę będącą bardzo osobistą wypowiedzią artystki.
Więcej o wokalistce znajdziecie na www.facebook.com/barbarawronskasolo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here